Захист прав дітей на належне утримання, реалізація гарантій у виконавчому провадженні

Ольга Кухаренко

адвокат, член Комітету цивільного права та процесу

Ради адвокатів Київської області

 

Сімейним кодексом України, в статті 180, закріплений кореспондуючий обов’язок обох батьків здійснювати утримання дитини до досягнення нею повноліття. Батьки або інші особи, які виховують дитину, повинні створити такі умови життя, які будуть достатніми для фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного і соціального розвитку дитини. Однією із найбільш кричущих проблем у сфері захисту прав дітей є проблема належного матеріального утримання, яка набуває особливої актуальності в неповних сім’ях.

Належне утримання дитини – це насамперед обов’язок обох батьків. Чинне законодавство України передбачає декілька варіантів здійснення утримання дитини, це: добровільний, договірний та примусовий.

Добровільний порядок передбачає договірне врегулювання питання утримання дітей оформлене у вигляді аліментного договору, або «на чесному слові» того з батьків, який проживає окремо.

У той же час, поширені випадки ухилення одним з батьків від виконання даного зобов'язання, що може мати місце як при розірванні шлюбу, так і під час перебування в ньому (або під час проживання однією сім’єю без шлюбу).

В такому випадку, один з батьків звертається до нотаріуса за вчиненням виконавчого напису (у разі невиконання аліментного договору) або звертається до суду з метою отримання рішення про стягнення аліментів. Стягнення аліментів у судовому порядку належить до примусових заходів, які забезпечують виконання зобов'язань одним з батьків по відношенню до дитини. Завершальною стадією судового провадження є виконавче провадження, де саме й реалізується рішення суду та право дитини на утримання. Про реалізацію права дитини на належне утримання у виконавчому провадженні під час стягнення аліментів, ми поговоримо детальніше.

Незважаючи на те, що аліменти були стягнуті з судовому порядку, раджу у всіх випадках звертатися до іншого з батьків та домовлятись про добровільну сплату зазначених платежів, і тільки після того як добровільне виконання стане неможливим приступати до примусового виконання, оскільки заходи примусового виконання можуть загострити взаємовідносини батька та матері, породити ворожнечу, якої можна було уникнути.

До цієї статті додається шпаргалка стягувачу у виконавчому провадженні зі стягнення аліментів на утримання дитини, яка стане в нагоді, якщо боржник в добровільному порядку не сплачує аліменти, а Виконавець з різних причин не використав всі механізми, передбачені Законом, з метою спонукання Боржника до виконання рішення суду.

Для цього, рекомендую роздрукувати шпаргалку, відвідувати  виконавця не рідше 1 разу на місяць та вимагати від нього вживати перелічені заходи згори до низу списку.

При цьому, поступово збільшувати законний тиск на Боржника до того моменту, поки він не почне виконувати свій обов’язок. Головне не перестаратися, та не загнати виконавче провадження у глухий кут (наприклад, якщо позбавити Боржника прав керування транспортним засобом, на якому він заробляє на життя, йому просто ні з чого буде платити аліменти).

Так, виконавець розпочинає примусове виконання рішення про стягнення аліментів за заявою стягувача та на підставі виконавчого документу. Заява про примусове виконання рішення може подаватися до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання/реєстрації/місцем роботи Боржника, або до приватного виконавця за місцем проживання Боржника.

Зразок заяви про примусове виконання рішення про стягнення аліментів наведено нижче.

Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа зобов’язаний винести постанову про відкриття виконавчого провадження та протягом наступних десяти днів здійснити заходи для отримання інформації про доходи боржника.

Також, виконавець зобов’язаний після відкриття виконавчого провадження здійснити розрахунок заборгованості зі сплати аліментів з моменту пред’явлення позову/заяви до суду. Варто зазначити про те, що у всіх без винятку виконавчих провадженнях по сплаті аліментів є наявна заборгованість, оскільки, судом при ухвалені рішення чи при видачі судового наказу присуджуються до сплати аліменти саме з моменту звернення до суду із заявою/позовною заявою, а невелика кількість боржників сплачують в добровільному порядку аліменти упродовж розгляду справи судом. В подальшому, виконавець зобов’язаний здійснювати розрахунок заборгованості по аліментам щомісячно. 

Якщо буде отримано інформацію, що Боржник має місце роботи, виконавець виносить постанову про звернення стягнення на доходи боржника та направляє до її до виконання за місцем роботи, а бухгалтерія щомісячно здійснює звітування перед виконавцем про здійсненні відрахування із заробітної плати та перерахування на рахунок стягувача.

У разі якщо боржник не працює і сплачує аліменти самостійно стягувачу, квитанції (або їх копії) про перерахування аліментів надаються виконавцю не пізніше наступного робочого дня після сплати та долучаються до матеріалів виконавчого провадження.

Якщо Боржник не працює і не сплачує в добровільному порядку аліменти, на нього чекає низка неприємних сюрпризів.

Міністерство юстиції України дало старт ініціативі #ЧужихДітейНеБуває, в рамках якої було внесено зміни до законодавства щодо утримання дітей та посилило відповідальність неплатників аліментів. Зокрема, було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07 грудня 2017 року, №2234-VIII та Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03 липня 2018 року №2475-VIII.

N.b. Категорично не раджу, на початкових етапах виконавчого провадження вживати такі руйнівні заходи як: звернення із заявою про вчинення кримінального правопорушення, що полягає в ухиленні від сплати аліментів, тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, тимчасове обмеження боржника у праві керування транспортними засобами тощо, оскільки це може мати протилежні поставленій меті наслідки, а саме, може викликати свідоме ухилення боржника від виконання рішення суду, умисне виведення активів аж до залишення території України, в залежності від обставин. Крім того, як було вже наведено вище, можна позбавити Боржника джерел доходу, що точно не сприятиме його кращій платіжній дисципліні.  

Заходи примусу у виконавчому провадженні

Так, зазначеними Законами передбачено, що за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці, виконавець:

- виносить повідомлення про внесення відомостей про боржника до Єдиного реєстру боржників;

- звертає стягнення на майно боржника;

- надсилає стягувачу письмове роз’яснення про право на звернення до органів досудового розслідування із заявою (повідомленням) про вчинення кримінального правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

За наявності заборгованості зі сплати аліментів, яка утворилася після винесення постанови про відкриття виконавчого провадження та сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці або аліменти сплачуються на утримання дитини з інвалідністю, дитини, яка хворіє на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, або на утримання дитини, яка отримала тяжкі травми, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги та сума заборгованості перевищує суму відповідних платежів за три місяці, виконавець з метою належного примусового виконання рішення виносить вмотивовані постанови:

  • Про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України;
  • Про тимчасове обмеження боржника у праві керування транспортними засобами;
  • Про тимчасове обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та вихолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії;
  • Про тимчасове обмеження боржника у праві полювання.

Частиною 14 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що якщо у боржника наявна заборгованість по сплаті аліментів та борг більший, ніж сума відповідних платежів за 1 рік, то на таку особу накладається штраф в розмірі 20% від боргу. Якщо борг перевищуватиме в сукупному розмірі суму платежів за 2 роки, то штраф становитиме 30%. За 3 роки штраф зросте до 50% від суми боргу. Сума штрафу стягується з боржника виконавцем і перераховується стягувачу.

Адміністративна відповідальність

За наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документу до виконання, тягне за собою накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на строк від 100 до 240 годин.

Якщо ж наявна заборгованість по сплаті аліментів сума якої сягає більше трьох місяців щодо дитини з інвалідністю, дитини, яка хворіє на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, або на утримання дитини, яка отримала тяжкі травми, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, тягне за собою відповідальність накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на строк від 100 до 240 годин.

За наявності заборгованості по сплаті аліментів у наведених випадках, виконавець складає протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого відповідною частиною статті 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та надсилає його для розгляду до суду за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби.

Повторне вчинення дій протягом року про які йшла мова вище тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від 240 до 360 годин.

Щодо осіб, які ухиляються від відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт, Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачене (стаття 183-2) адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком до 10 діб, а у разі злісного ухилення – кримінальну відповідальність та передбачено покарання у виді позбавлення волі строком до двох років (стаття 389-2 Кримінального кодексу України).

Кримінальна відповідальність

Варто звернути увагу на те, що статтею 164 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за ухилення від сплати аліментів на утримання дітей, санкція статті передбачає громадські роботи на строк від 80 до 120 годин або арештом на строк до 3 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років. А якщо повторно вчинено особою раніше судимою за злочин, відповідні дії караються громадськими роботами на строк від 120 до 240 годин або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 3 років.

Додам, також інформацію із власної практики та досвіду спілкування з державними виконавцями, що згідно з вказівками від Міністерства юстиції України, виконавчі провадження зі стягнення аліментів мають пріоритетне значення по відношенню до всіх інших виконавчих проваджень, а відповідальність виконавців за «зрив реформ» буде блискавичною та безжалісною.

Головне зробити правильний висновок із проведених Міністерством юстиції України реформ.

Обов’язок по сплаті аліментів ЗАВЖДИ був передбачений Законом. Рішення суду ЗАВЖДИ було обов’язкове до виконання. Виконавча служба ЗАВЖДИ мала важелі впливу на неплатників аліментів.

Чому, раніше МОЖНА БУЛО ПОРУШУВАТИ Закон та НЕ ВИКОНУВАТИ рішення суду, а тепер – НІ? І це, мабуть, найбільший шок для пересічного українця.

Резюмуючи, можна зробити висновок про те, що чинне законодавство України значно підсилило контроль за виконанням рішень про стягнення аліментів на утримання дитини та відповідальність  за ухилення від сплати аліментів, що дасть можливість покращити правову культуру та правосвідомість кожного громадянина України.

Для Стягувачів – Шпаргалка у виконавчому провадженні зі стягнення аліментів.

А для Боржників – порада: «Краще сплатити 1000 грн. своїй дитині, ніж витратити тисячі гривень на реабілітацію своїх прав після жорстких заходів примусового виконання»