Дошка пошани

В 2014 році Рада адвокатів Київської області започаткувала онлайн-проект "Дошка пошани". Відтепер адвокати Київщини мають можливість рекомендувати колег, гідних зайняти почесне місце на Дошці пошани. Критеріями для вибору кращих із кращих є: яскраві досягнення в професійній діяльності, виконання значимих соціальних проектів, старанне виконання обов'язків захисника, зразкові ділові якості. Рекомендації подаються до Номінаційного Комітету Ради адвокатів Київської області на ім'я Голови номінаційного Комітету Ради адвокатів Київської області Бірюкової Аліни Миколаївни.

За значні досягнення у адвокатській діяльності на Дошці пошани в 2014 році були розміщені фотографії наступних адвокатів: Токовенко Сергій Анатолійович, Тимошенко Лідія Олексіївна, Невкритий Валерій Михайлович, Макопиненко Світлана Микитівна, Крищенко Світлана Григорівна, Захарова Олена Семенівна, Гребінь Олег Олександрович, Виговська Уляна Дмитрівна, Вак Володимир Іванович, Буняк Валентина Петрівна.

За значні досягнення у адвокатській діяльності на Дошці пошани в 2015 році були розміщені фотографії наступних адвокатів:

Сокол Іванна Анатоліївна


Київська обл., Білоцерківський р-н., Біла Церква, вул. Ярмаркова, буд. 1, тел.: 097 469 8917

Поліщук Володимир Анатолійович


18.01.2007 року склав іспит в Київській обласній кваліфікаційно – дисциплінарній комісії адвокатури  та отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, з цього часу і почав займатись адвокатською діяльністю індивідуально. 
 

Павленко Ганна Миколаївна


Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №158/10, видане на підставі рішення Київської ОКДК адвокатури від «06» листопада 1993 року

Марковська Раїса Миколаївна


Індивідуальна адвокатська діяльність

Кузьменко Валерій Олексійович


Адвокат, член Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів КИївської області

Кравчук Валерій Антонович


Індивідуальна адвокатська діяльність

Діденко Олег Васильович


Адвокат Діденко Олег Васильович, м. Біла Церква, Київська область.