Новини

Блюзнірство як новий стандарт адвокатури

27.06.2017

Певно у когось з нас сталося роздвоєння особистості і дивне сприйняття реальності. Це як в Радянському Союзі: на папері – одне, а в житті – все навпаки. Бо саме 9 червня на З’їзді були розтоптані базові цінності адвокатури, коли до керівництва НААУ прийшли люди в результаті інтриг та нечесної боротьби. А тепер нам підносять З’їзд як торжество демократії, перемоги корпоративного духу та демонстрацію єдності адвокатури. Може, цей лист – завуальоване вибачення? 

Ринок юрпослуг 2017: найбільш затребувані практики в Україні

27.06.2017

Ринок юридичних послуг – одна зі складових бізнесу, на яку, природно, впливає криза, і яка постійно потребує змін. Часи змінюються, і потреба у юридичних послугах змінюється разом з ними. Нічого дивного у цьому немає, оскільки будь-яка зміна прокладає шлях іншим змінам. Важливим є відчуття ринку і вміння швидко реагувати на нові тренди, що допомагає залучати клієнтів та надавати їм ті послуги, яких вони потребують. Вкрай важливим є вміння розвивати бізнес і генерувати нові проекти. Ринок професійних юридичних послуг – один з найбільш високо-конкурентних, тому варто завжди бути готовим до...

Експерти знайшли 6 причин не поспішати зі створенням електронного суду

27.06.2017

Проектом нових процесуальних кодексів передбачається можливість фіксування судового процесу та обміну документами в електронній формі між його учасниками. Однак у Верховній Раді таку інновацію вважають «дещо передчасною».

Вітаємо адвоката Федора Клапчука з Днем народження!

27.06.2017

Рада адвокатів Київської області та Секретаріат Ради від щирого серця вітають з Днем народження Клапчука Федора Петровича, адвоката, члена Ради адвокатів Київської області.  

Початок перебігу позовної давності при регресі конкретизують

23.06.2017

Чітке визначення правової природи зворотної вимоги страховика забезпечить ясність обчислення початку перебігу позовної давності. Відповідні положення передбачені проектом закону «Про внесення змін до Закону України «Про страхування» (№ 6579).

Докази, вилучені при обшуку без адвоката, мають визнаватися недійсними

22.06.2017

Слідчих необхідно зобов'язати допускати адвоката до обшуку на будь-якому етапі проведення. Більше того, порушення цього права має тягнути відповідальність, яка полягатиме у визнанні доказів, отриманих під час такого обшуку недопустимими.

Заочний розгляд справ: обговорення експертів

21.06.2017

16 червня у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛігаБізнесІнформ відбувся круглий стіл на тему «Заочний розгляд справ: проблеми і перспективи». У заході взяли участь судді, практикуючі юристи, адвокати, науковці. Під час круглого столу учасники обговорили питання щодо доцільності існування заочного провадження, а також найбільш актуальні проблемні питання, пов’язані з заочним розглядом справ, та перспективи законодавчого вдосконалення інституту.

АПУ долучилася до меморандуму щодо майбутнього системи БПД

21.06.2017

Асоціація правників України увійшла до коаліції організацій, які готові розробити проекти змін до Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги, а також фіксувати та оприлюднювати факти незаконного втручання у роботу системи БПД.

15 вересня адвокати поділяться формулою успіху

21.06.2017

Форум присвячений питанням організації та стандартів адвокатської діяльності, тенденціям розвитку юридичних послуг, адвокатській етиці, партнерству та фінансам в адвокатській практиці, захисту прав адвокатів, розвитку адвокатури в Україні.