Новини

Огляд інтернет сторінок у судовому засіданні

21.08.2017

В Україні, як і у всьому світі, інтернет став не тільки засобом спілкування, а і місцем де з кожним днем з‘являється все більше інтернет видань, у яких найбільш прогресивні прошарки населення отримують необхідну їм інформацію.

В АПУ надаватимуть правову допомогу з питань спортивного права pro...

21.08.2017

Комітет зі спортивного права Асоціації правників України запускає безстроковий проект з надання безоплатої (pro bono) правової допомоги з питань спортивного права.

Петро Бойко: "Сподіваюсь, що замовні кримінальні справи надалі...

21.08.2017

Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського у вчиненні незавершеного замаху на шахрайство, а саме – вимоги $500 тис. за начебто вплив на ухвалення судом необхідного рішення на користь одного з суб'єктів господарювання. 8 серпня Павлу Гречківському було вручено обвинувальний акт. Про нюанси перебігу розслідування у цій резонансній справі ЗіБ вирішив дізнатися у адвоката Петра БОЙКА, який працює в групі захисників П....

Оновлені Правила адвокатської етики: тиск чи стандарти?

17.08.2017

НААУ опублікувала оновлені Правила адвокатської етики. Ми вирішили дізнатися думку юристів з цього приводу.

Антикорупційний суд: яким він має бути?

17.08.2017

Майже рік в Україні триває судова реформа. Вже добігає кінця конкурс на 120 суддівських крісел в оновленому Верховному Суді. Будемо сподіватися, що восени після ухвалення всіх необхідних законодавчих змін він повністю запрацює.

Адвокат року – 2017: оргкомітет конкурсу розпочав роботу

16.08.2017

Асоціація адвокатів України оголосила про початок роботи організаційного комітету Щорічного всеукраїнського конкурсу «Адвокат року».

Приватне життя адвоката обмежене професійною етикою

16.08.2017

У своєму приватному житті адвокат зобов'язаний дотримуватися закону, не вчиняти правопорушень. Можливість застосування цієї норми ПАЕ, як підстави для позбавлення адвоката свідоцтва, нещодавно підтвердив ОАСК.

Правові нюанси арешту майна юридичної особи в кримінальному...

15.08.2017

З метою запобігання і подолання негативних обставин, що перешкоджають або можуть перешкоджати вирішенню завдань кримінального провадження, в кримінальному процесі використовуються заходи примусового характеру, відомі як заходи забезпечення кримінального провадження.

Чи реально притягнути до відповідальності за злочини у мережі...

15.08.2017

Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів засідання, на якому обговорювались основні тенденції притягнення до кримінальної відповідальності за дії в мережі  Інтернет.

ВСУ зробив висновок щодо перебігу позовної давності

15.08.2017

Перебіг позовної давності не переривається, якщо суд відмовив у прийнятті позовної заяви або повернув її . Такий висновок зробив ВСУ в постанові №544/525/15-ц, текст якої друкує «Закон і Бізнес».