Новини

28 лютого - Круглий стіл на тему: «Застосування блокчейн технології,...

20.02.2018

Науково-практична рада Ради адвокатів Київської області 28 лютого 2018 року запрошують адвокатів до участі в роботі Круглого столу на тему: «Застосування блокчейн технології, смарт контрактів, крипто валюти (крипто токенів)».

Практичні аспекти виготовлення захисниками копій протоколів про...

20.02.2018

Почну з того, що особисто у мене ніколи не виникало труднощів у виготовленні копій протоколів про проведення негласних слідчих (розшукових) дій (далі по тексту –НСРД) та додатків до них, - ніякого секрету я не маю, слідчі завжди їх мені надавали разом з усіма іншими матеріалами кримінального провадження, на виконання вимог ст. 290 КПК України.

Декілька рішень ЄСПЛ щодо провокації злочину

20.02.2018

Конвенцією не заборонено використовувати на стадії попереднього розслідування такі джерела, як анонімні інформатори, якщо це виправдано характером злочину. Однак використання надалі таких джерел інформації судом для обґрунтування обвинувального вироку буде правомірним тільки в тому разі, коли є належні й достатні гарантії недопущення зловживань

Інновації в праві: коли алгоритми замінять юристів

20.02.2018

Боти-юристи - вже реальність. Як проходить технологічна революція у правовій сфері та що відбувається з legal tech в Україні? Навіть консерватори погодяться, що прогрес в сфері legal tech приголомшує.

Юридичні послуги в сфері Real Estate

20.02.2018

Нерухомість є яскравим прикладом такого індустріального спрямування і юрист в сфері нерухомості – поняття близьке до українського ринку. Хоча зарубіжні колеги заходять далі і поділяють нерухомість на різні категорії, зокрема корпоративна нерухомість, інвестиції в нерухомість, будівництво, інфраструктура – різні практики, що пропонують відповідні послуги.

Нововведення в КПК: що позитивного і як ними послуговуватися

19.02.2018

Основні новели, закладені у змінах до Кримінального процесуального кодексу, є швидше необхідністю. Адже вони нададуть додаткові процесуальні можливості, насамперед стороні захисту. Розглянемо, як зміни використовуватимуться на практиці.

5 найбільш цікавих судових спорів у сфері нерухомості

19.02.2018

Зловживання повноваженнями з боку органів ДАБІ є відомою проблемою для забудовників, особливо під час масштабної реконструкції вже зведених будівель. 

Верховний Суд: не слід зупиняти провадження в очікуванні рішення КС

16.02.2018

Можливе визнання неконституційними положень чинного закону не є підставою для зупинення провадження. Такий висновок зробив ВС у постанові №826/24755/15, текст якої друкує «Закон і Бізнес».

Адвокатська практика захисту бізнесу: чи був вдалим 2017 рік і чого...

16.02.2018

Беззаперечним є факт, що у фокусі 2017 р. залишається системною проб лема захисту інтересів бізнесу від протиправного тиску різного роду правоохоронних та контролюючих державних органів.

Зняття арешту з майна. Зняття обтяження у вигляді застави

16.02.2018

У всіх випадках ситуація майже однакова: особа вирішила придбати автомобіль. Під час укладення договору купівлі – продажу в сервісному центрі все було нормально, автомобіль зняли з реєстрації, здійснили перереєстрацію на нового власника і ніяких проблем. Новий власник користується автомобілем і навіть подумати собі не може, що щось не так. Але з часом вирішує цей автомобіль продати, знаходить покупця, приїздять вони до сервісного центру, а там їм повідомляють, що на даний автомобіль накладено арешт