Новини

Вітаємо з днем народження Дмитренка Дмитра Федоровича!

19.04.2018

Рада адвокатів Київської області від щирого серця вітає з Днем народження Дмитренка Дмитра Федоровича, адвоката, члена Ради адвокатів Київської області.

Щодо належного підтвердження представництва адвоката в Касаційному...

18.04.2018

Трапляються ситуації, коли адвокат на підтвердження своїх повноважень надає довіреність, у тексті якої не зазначено, що вона видана саме адвокату.

Як правильно спілкуватися з вразливими групами клієнтів: поради...

18.04.2018

Організація ефективної комунікації завжди була необхідною умовою досягнення результату у процесі надання професійної допомоги. Для реалізації такого завдання адвокат потребує розвитку професійної компетенції у сфері міжособистісного спілкування. Саме тому однією з головних тем тренінгів Програми «Адвокат Майбутнього» стала тема «Комунікація з клієнтом». 

НААУ шукає можливості участі адвокатів у діяльності інституцій РЄ

18.04.2018

У Національній асоціації адвокатів України зацікавилися можливостями безпосередньої участі українських адвокатів у діяльності правових інституцій Ради Європи, зокрема, в питаннях дотримання верховенства права і забезпечення прав людини.

Огляд ЗМІ: Адвокат ≠ клієнт

18.04.2018

Що являє собою професія «адвокат» та як вона з’явилася

Вітаємо адвоката Віктора Чевгуза з 70-річним ювілеєм!

16.04.2018

Вітаємо Вас з 70-річним ювілеєм! Бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою.

Cемінар «Медіація як інструмент для адвоката»

16.04.2018

Спікером заходу виступить адвокат, PhD, медіатор, сертифікований Інститутом миру і порозуміння, а також Німецькою адвокатською академією (DAA) - Наталія Ковалко.

Про доцільність залучення експерта слідчим суддею в кримінальному...

16.04.2018

З 16.03.2018 р. згідно ст. 243 КПК у редакції Закону № 2147-VІІІ від 03.10.2017 р. («судова реформа») «експерт залучається за наявності підстав для проведення експертизи за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження». Наразі предметом уваги професійних кіл є видима сторона функціонування цього законодавчого нововведення (défilé) - організаційні труднощі: зміна стану об’єктів експертного дослідження (швидкопсувних, об’єктів судмедекспертизи), додаткове навантаження на слідчих, слідчих суддів).

Структура позовної заяви за новим КАС України (2018 р.)

16.04.2018

З набранням чинності змін до Кодексу адміністративного судочинства України, якими були встановлені нові критерії щодо оформлення позовних заяв, тепер львина доля праці для успішного проведення судового процесу, припадає на плечі адвокатів (юристів). 

У ДФС роз'яснили, як не залишитися платником ЄСВ в разі...

13.04.2018

Базою нарахування єдиного внеску для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.