Політика конфіденційності

Політика конфіденційності
Останнє оновлення: 22 жовтня 2023 р
Дата набрання чинності 22 жовтня 2023 р

Ця Політика конфіденційності описує політику Ради адвокатів Київської області, м. Київ, вул. Кирилівська, 15, Київ 04080, Україна, електронна пошта: info@radako.com.ua, телефон: +380507322773 щодо збору, використання та розкриття вашої інформації, яку ми збираємо, коли ви використовуєте наш веб-сайт ( https://radako.com.ua ) . (Сервіс). Отримуючи доступ або використовуючи Сервіс, ви погоджуєтеся на збір, використання та розкриття вашої інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності.

Якщо ви не погоджуєтеся з цим, будь ласка, не отримуйте доступ до Сервісу та не використовуйте його.
Ми можемо змінити цю Політику конфіденційності в будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення та опублікуємо переглянуту Політику конфіденційності в Сервісі.
Переглянута Політика набуде чинності через 180 днів із моменту публікації переглянутої Політики в Сервісі, і ваш подальший доступ або використання Послуги після закінчення цього часу означатиме, що ви погоджуєтеся з переглянутою Політикою конфіденційності. Тому ми рекомендуємо вам періодично переглядати цю сторінку.

Інформація, яку ми збираємо:
Ми збиратимемо та оброблятимемо наступну особисту інформацію про вас:

Ім’я
Електронна пошта
мобільний

Як ми використовуємо вашу інформацію:
Ми використовуватимемо інформацію, яку збираємо про вас, для наступних цілей:

Маркетинг/ Реклама
Створення облікового запису користувача
Захист сайту
Коментарі від користувача до користувача
Керувати обліковим записом користувача
Якщо ми хочемо використовувати вашу інформацію для будь-якої іншої мети, ми запитаємо у вас згоду та використовуватимемо вашу інформацію лише після отримання вашої згоди, а потім лише для цілей, для яких надано згоду, якщо від нас закон не вимагатиме  вчинити інакше .

Зберігання вашої інформації:
Ми зберігатимемо вашу особисту інформацію від 90 днів до 2 років після того, як користувачі припинять дію своїх облікових записів, або до тих пір, поки вона нам потрібна для досягнення цілей, для яких вона була зібрана, як зазначено в цій Політиці конфіденційності.
Нам може знадобитися зберігати певну інформацію протягом більш тривалого періоду, як-от ведення записів/звітності відповідно до чинного законодавства або з інших законних причин, як-от дотримання законних прав, запобігання шахрайству тощо.
Залишкова анонімна інформація та сукупна інформація, жодна з яких не ідентифікує вас (прямо чи опосередковано), можуть зберігатися необмежений час.

Ваші права:
Залежно від чинного законодавства ви можете мати право на доступ, виправлення чи видалення ваших особистих даних або отримання копії ваших особистих даних, обмеження або заперечення проти активної обробки ваших даних, попросити нас надати (перенести) ваші особисті дані.
інформацію іншій організації, відкликати будь-яку згоду, яку ви надали нам на обробку ваших даних, право подати скаргу до встановленого законом органу та такі інші права, які можуть мати відношення відповідно до чинного законодавства.
Щоб скористатися цими правами, ви можете написати нам на info@radako.com.ua. Ми відповімо на ваш запит відповідно до чинного законодавства.
Ви можете відмовитися від прямих маркетингових комунікацій або профілювання, яке ми здійснюємо в маркетингових цілях, написавши нам на info@radako.com.ua.
Зауважте, що якщо ви не дозволите нам збирати або обробляти необхідну особисту інформацію або відкликаєте згоду на її обробку для потрібних цілей, ви можете не мати доступу або використовувати служби, для яких потрібна ваша інформація.

Файли cookie тощо
Щоб дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці технології відстеження, а також про ваш вибір щодо цих технологій відстеження, перегляньте нашу Політику щодо файлів cookie.

Безпека:
Безпека вашої інформації важлива для нас, і ми вживатимемо розумні заходи безпеки, щоб запобігти втраті, неправильному використанню або несанкціонованій зміні вашої інформації під нашим контролем. Однак, враховуючи притаманні ризики, ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку, а отже, ми не можемо гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку ви нам передаєте, і ви робите це на свій власний ризик.

Сторонні посилання & Використання вашої інформації:
Наш Сервіс може містити посилання на інші веб-сайти, якими ми не керуємо. Ця Політика конфіденційності не стосується політики конфіденційності та інших практик будь-яких третіх сторін, включаючи будь-яку третю сторону, яка керує будь-яким веб-сайтом або службою, доступ до якої можна отримати за посиланням у Сервісі. Ми настійно рекомендуємо вам переглядати політику конфіденційності кожного сайту, який ви відвідуєте. Ми не контролюємо та не несемо відповідальності за вміст, політику конфіденційності чи практику будь-яких сторонніх сайтів чи служб.

Скарги / Спеціаліст із захисту даних:
Якщо у вас є будь-які запитання чи сумніви щодо обробки вашої інформації, доступної нам, ви можете надіслати електронного листа нашому спеціалісту з розгляду скарг за адресою Рада адвокатів Київської області, м. Київ, вул. Кирилівська,15, email: info@radako.com.ua. Ми розглянемо ваші проблеми відповідно до чинного законодавства.