12 квітня відбудеться круглий стіл на тему «Відшкодування збитків, заподіяних воєнною агресією рф: міжнародна співпраця адвокатської та експертної спільноти»

05.04.2023

12 квітня відбудеться круглий стіл на тему «Відшкодування збитків, заподіяних воєнною агресією рф: міжнародна співпраця адвокатської та експертної спільноти»

Пошук дорожньої карти, як притягнути агресора до відповідальності, як змусити заплатити по всіх рахунках, ще триває. Зрозуміло одне, що великий позов під назвою Україна складається з мільйонів позовів простих українців.

Основним завданням для такої категорії позовів є збір доказової бази, ретельна фіксація всіх фактів.

За ініціативи Ради адвокатів Київської області в особі Комітету з питань взаємодії з військовою адміністрацією, правоохоронними органами та судовою системою для забезпечення захисту цивільного населення в умовах воєнного стану

Та за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду «Українське відродження ХХІ сторіччя»

12 квітня об 11:00  відбудеться круглий стіл на тему: «Відшкодування збитків, заподіяних воєнною агресією рф: міжнародна співпраця адвокатської та експертної спільноти».

Трансляція заходу відбувається на сайті Укрінформу https://www.ukrinform.ua/ та YouTube каналі Укрінформу https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Посилання на пряму трансляцію в Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=IRI4KeFDvPA

Пропонуємо всім небайдужим та зацікавленим доєднатися до нашого заходу

Учасники: Михайло Кочеров – д.ю.н., керуючий партнер «IDC Legal Services», адвокат; Олена Потопальська – керуюча партнерка, СЕО, Ризики, Консалтинг, аудитор компанії AC Crowe Ukraine; Сергій Ярош – член Комітету з питань взаємодії з військовою адміністрацією, правоохоронними органами та судовою системою для забезпечення захисту цивільного населення в умовах воєнного стану РАКО, адвокат; Олександр Зозуля –  керуючий партнер, суб’єкт оціночної діяльності ТОВ «Адвайзорі та Ресьорч»; Катерина Проскура – д.е.н., професор, аудитор, судовий експерт, головний науковий співробітник лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ Міністерства юстиції України.

Модератор: Євгенія Вакуленко – к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, заст. голови науково-практичної Ради РАКО, голова Комітету РАКО, голова Міжнародного Благодійного Фонду «Українське відродження ХХІ сторіччя», адвокат, аудитор.

Питання до обговорення:

  1. Позовне провадження про відшкодування шкоди, заподіяної агресором. Особливість колективного звернення та його юрисдикційність.
  2. Можливі джерела відшкодування збитків, завданих військовою агресією рф.
  3. Позовне провадження щодо майна, яке перебуває на окупованій території: проблематика із суб’єктністю визначення відповідача.
  4. Практика визначення збитків підприємств, завданих внаслідок збройної агресії рф. (матеріальні збитки та упущена вигода).
  5. Документування та фіксація втраченого майна внаслідок збройної агресії рф.
Юридичні новини України