Про Раду

Склад ради

Народився 30 липня 1961 р.
Закінчив юридичний факультет Київського державного університету
імені Т. Г. Шевченка.
Адвокатською діяльністю займається з 1991 р.
З вересня 1993 року - член Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Київської області.
З червня 1999 року обраний Віце-президентом Спілки адвокатів України.
В жовтні 2012 року обраний Головою Ради адвокатів Київської області.
Нагороджений званням «Заслужений юрист України».

Народився 30 грудня 1961 року в м. Суходільськ, Краснодонського району, Луганської області в шахтарській сім’ї. Закінчив середню школу №5, яка розташована в м. Суходільську, пройшов службу в Радянській армії в дивізії імені Ф.Е. Дзержинського (м. Москва). Після демобілізації в 1982 році вступив на юридичний факультет до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який закінчив за спеціальністю правознавство, про що отримав диплом з відзнакою.
Після закінчення університету працював юристом в агропромисловому комплексі, створив та очолив декілька комерційних підприємств.
У 1997 році отримав свідоцтво про право зайняття адвокатською діяльністю і з цього періоду

Акти ради

Протокол позачергової Конференції адвокатів Київської області

м. Київ
09.04.2017

м. Київ                                                                                                        08.04.2017

 

Рішення №46 Ради адвокатів Київської області (ВИТЯГ)

м. Київ
02.03.2017

По п’ятому питанню: Прийняття рішення про скликання позачергової Конференції адвокатів Київської області з обрання делегатів на Звітно-виборний З’їзд адвокатів України. Питання, пов’язані з проведенням позачергової Конференції адвокатів Київської області, а саме: визначення дати, часу і місця проведення зборів адвокатів по висуненню делегатів на позачергову Конференцію адвокатів Київської області.