До уваги адвокатів міст Ірпінь та Буча!

26.04.2024

До уваги адвокатів міст Ірпінь та Буча!

Шановні колеги!

17 травня 2024 року о 14.00 в місті Ірпінь відбудеться зустріч адвокатів регіону з Головою Ради адвокатів Київської області Петром Бойком та Головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області Володимиром Поліщуком.

В ході зустрічі голови РАКО та КДКА планують обговорити з колегами поточний план діяльності органів адвокатського самоврядування, дізнатись, вирішення яких проблем наразі турбує адвокатів регіону, узагальнити інформацію про порушення прав адвокатів з боку правоохоронних органів, поділитись останніми тенденціями в сфері дисциплінарної відповідальності адвокатів тощо.

Під час робочої зустрічі будуть обговорені пропозиції щодо покращення адвокатської діяльності та практичні питання реалізації повноважень органами адвокатського самоврядування, необхідності нормотворчої діяльності з питань удосконалення Регламентів та Положень органів адвокатського самоврядування, а також інших нормативних актів, задля приведення їх у відповідність з сучасними умовами роботи.

Зустріч відбудеться за адресою: “Конференц-Хол Ірпінь”, місто Ірпінь, вул. Северинська, 118-А.

Запрошуємо адвокатів до спілкування та обговорення актуальних питань, що є важливими для адвокатури Київщини в умовах сьогодення.

Новини партнерів та ЗМІ