Blog

18.09.2023

Допомога від польських колег: адвокати Київщини, які постраждали від війни, мають звернутись до 22 вересня 2023 року

З початку російської війни проти України, Київська область відразу опинилась в центрі подій. Важкі бої в містах Ірпінь, Буча, Гостомель, Макарів, навколо селищ Броварського та Вишгородського районів призвели в тому числі й до численних жертв серед цивільного населення, знищення матеріальних ресурсів тощо. Багато адвокатів та їх родин залишились без житла та засобів для існування.

Внаслідок цього Рада адвокатів Київської області свого часу оголосила про надання допомоги адвокатам Київщини, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Час від часу з пропозицією допомогти до Ради адвокатів Київської області звертаються адвокати США, Франції, Нідерландів, інших європейських країн.

Наразі Рада співпрацює з польською колегією адвокатів. Для отримання закордонної допомоги адвокатам Київщини, які постраждали від бойових дій, необхідно звернутись до РАКО з відповідною заявою.

З метою конкретизації цієї допомоги просимо адвокатів, які її потребують, подати відповідні заяви та підтверджуючі документи до 22 вересня 2023 року, надіславши відповідні листи на електронну адресу info@radako.com.ua.

До заяви рекомендовано (за можливості) долучати документи таабо інформацію (в тому числі фото) на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Новини партнерів та ЗМІ