Міжнародна співпраця у подоланні наслідків війни в Україні: підписано Меморандум

15.12.2022

Міжнародна співпраця у подоланні наслідків війни в Україні: підписано Меморандум

Сьогодні, 15 грудня 2022 року, за ініціативи Комітету з питань взаємодії з військовою адміністрацією, правоохоронними органами та судовою системою для забезпечення захисту цивільного населення в умовах воєнного стану РАКО відбулося урочисте підписання МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ УЧАСНИКАМИ ПРОЄКТУ «МІЖНАРОДНА МЕРЕЖЕВА СПІВПРАЦЯ У ПОДОЛАННІ НАСЛІДКІВ ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ: КЕЙС УКРАЇНИ».

Підписантами МЕМОРАНДУМУ виступили Рада адвокатів Київської області, Київський національний економічний університет, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України та «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Українське відродження – ХХІ сторіччя».

Комітетом ініційовано проведення міжнародної науково-практичної конференції у Сполучених Штатах Америки з метою залучення американських колег до нашого творчого процесу розробки Дорожньої карти для стягнення заподіяної агресором шкоди.

Орієнтовна дата проведення конференції – травень 2023 року.

Також було ініційовано звернення до Міністерства закордонних справ та Посольства України в США – для організації підтримки нашого спільного ПРОЄКТУ по проведенню міжнародної науково-практичної конференції.

Юридичні новини України