На спільному засіданні Ради адвокатів та КДКА Київської області висунули єдиних кандидатів на посади очільників органів адвокатського самоврядування

31.01.2022

На спільному засіданні Ради адвокатів та КДКА Київської області висунули єдиних кандидатів на посади очільників органів адвокатського самоврядування

Найближчим часом адвокати Київської області постануть перед неминучим — їм належить обрати нового очільника. На звітно-виборну конференцію, заплановану на 19 лютого ц.р., серед інших виноситься питання обрання голови Ради адвокатів Київської області.

Цю посаду більше не може обіймати Петро Бойко, який очолював Раду з моменту створення два строки поспіль. Тому майбутня конференція буде цікава тим, що в найбільшому адвокатському регіоні України зміниться очільник. І хоча голосувати будуть делегати конференції, яких оберуть лише 18 лютого ц.р., адвокати регіону вже визначаються із своєю позицією.

Зокрема, 27 січня 2022 року під час спільного засідання Ради адвокатів та КДКА Київської області було прийнято рішення про висунення єдиного кандидата на посаду Голови РАКО – адвоката Федора Клапчука, а на голову КДКА – Ольгу Демидюк.

Довідково:

Федір Клапчук — адвокат із 2005 року, член Ради адвокатів Київської області з 2012 року.
 
Народився 27 червня 1982 року в м. Обухові Київської області.
 
У 1999 році вступив на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Здобувши в 2004 році юридичну освіту, вступив до Київського національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» на економічний факультет, який закінчив у 2007 році зі спеціалізацією «економіка підприємств».
 
Закінчивши в 2004 році юридичний факультет, обійняв посаду директора спільно заснованого ТОВ «Четвертий Рим», яке надавало переважно рекламні та юридичні послуги.
 
У 2005 році за рішенням Київської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
 
З 2005 до 2007 року працював на посадах юрисконсульта та старшого юрисконсульта низки комерційних і юридичних компаній. З 2007 до 2008 року — помічник заступника голови Київської облдержадміністрації, а з 2007 до 2011-го — помічник-консультант депутата Київської обласної ради.
 
Також із 2008 року займається приватною адвокатською практикою.
 
Рішенням установчої конференції адвокатів Київської області 10 жовтня 2012 року був обраний членом Ради адвокатів Київської області.
 
Юридичні новини України