Blog

10.02.2022

НААУ та Департамент з питань виконання кримінальних покарань підписали Меморандум про співпрацю

09 лютого 2022 року Національна асоціація адвокатів України та Департамент з питань виконання кримінальних покарань при Міністерстві юстиції України уклали Меморандум про співробітництво. Документ скріпили підписами Начальник Департаменту Сергій Гречанюк та Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Сторони домовились про співпрацю, обмін інформацією і досвідом, а також підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, та зміцнення ролі і авторитету адвокатури та Державної кримінально-виконавчої служби України у суспільстві.
 
Документ передбачає впровадження міжнародних стандартів та передового досвіду у сфері дотримання прав людини і громадянина шляхом посилення співпраці, досягнення спільних цілей і завдань Департаменту та НААУ на засадах об’єднання спільних можливостей.
 
У межах меморандуму Департамент з питань виконання кримінальних покарань та НААУ сприятимуть створенню належних умов для забезпечення реалізації засудженими, особами, узятими під варту, їхніх прав і законних інтересів, зокрема, права на отримання своєчасної та професійної правової допомоги.
 
Окремим напрямом діяльності буде розборка спільних пропозицій і рекомендацій щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, державних програм, планів дій тощо.
 
Планується проведення спільних проектів з тематики, що становить взаємний інтерес, а також сприяння обміну інформацією з відповідних питань.
 
Під час зустрічі Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, Керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник, Голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ Володимир Клочков, Секретар РАУ Ігор Колесников, Начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Гречанюк, заступник начальника Департаменту В”ячеслав Руденко, Начальник відділу режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Сергій Чабанюк обговорили умови імплементації меморандуму та шляхи реалізації спільних цілей і завдань.
 
Новини партнерів та ЗМІ