РАУ поновила відображення в ЄРАУ частини даних про адвоката

02.08.2022

РАУ поновила відображення в ЄРАУ частини даних про адвоката

В Єдиному реєстрі адвокатів України відновлено публічне відображення інформації у профайлі адвоката про призупиненнязупинення адвокатської діяльності, а також відомості про наявність дисциплінарних рішень щодо адвоката.

Відповідне рішення ухвалила Рада адвокатів України на засіданні 1 серпня 2022 року на Закарпатті.

Інформація, яка була доступна для перегляду до запровадження воєнного стану, а саме адреса робочого місця, номер телефону та електронна пошта, наразі залишатиметься закритою.

Нагадаємо, додаткова інформація профілю адвокатів у ЄРАУ не відображається у відкритому доступі на підставі рішення РАУ від березня 2022 року.  Мотивами цього рішення став воєнний стан, під час якого загострилася необхідність захистити персональну інформацію про адвокатів.

Разом з тим, жодних змін щодо роботи Особистого онлайн кабінету адвоката та пов’язаних із ним сервісів не було. Система генерації онлайн-ордерів також працює у звичайному режимі.

Для отримання витягів з ЄРАУ та іншої офіційної інформації з Реєстру необхідно звертатися до рад адвокатів регіонів або до Ради адвокатів України  на електронну пошту info@unba.org.ua.

Юридичні новини України