Вічна пам’ять герою! У боях за Бахмут загинув адвокат Олег Лєбєдєв

15.05.2023

Вічна пам’ять герою! У боях за Бахмут загинув адвокат Олег Лєбєдєв

Шановні колеги!

Із сумом повідомляємо про героїчну загибель 23 грудня 2022 року у боях під Бахмутом адвоката, захисника, воїна – головного сержанта 1-ї роти 204 батальйону Територіальної оборони міста Києва, молодшого сержанта Олега Вікторовича Лєбєдєва.

Адвокат Олег Лєбєдєв прийшов добровольцем в 204 Окремий батальйон територіальної оборони міста Києва (241 бригада територіальної оборони міста Києва) в перших числах березня після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, у березні-квітні 2022 року брав участь в обороні Києва в районах Гостомеля і Мощуна, у липні-вересні він разом з побратимами був на виконанні бойового завдання на Донбасі.

2 грудня 2022 року Олег Вікторович зі своїм підрозділом прибули в Бахмут на чергове бойове завдання. З самого початку підрозділ потрапив у найважчі бої, де позиції українських військ штурмували вагнерівці. Адвокат Олег Лєбєдєв загинув, в бою захищаючи свою родину і свою країну, як справжній командир, лідер, боєць.

Загинув смертю Героя справжній українець, сім’янин, чоловік, батько, друг, командир, колега, правозахисник.

Олег – еталонний сім’янин і разом з дружиною Наталією виховував доньку Софію і п’ятирічного сина Данилу.

Просимо колег вшанувати світлу пам’ять Олега Вікторовича, який понад 20 років сумлінно і гордо ніс звання українського адвоката, стояв на сторожі справедливості, закону та правди.

Вічна пам’ять герою!

 
Новини партнерів та ЗМІ