Відбулось перше засідання в офлайн-форматі Комітету захисту гарантій адвокатської діяльності

20.07.2022

Відбулось перше засідання в офлайн-форматі Комітету захисту гарантій адвокатської діяльності

19 липня 2022 року відбулось розширене засідання Комітету захисту гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області. В обговоренні нагальних організаційних питань взяли участь члени Комітету, голова Комітету Леонід Сіваков, голова Комітету захисту прав адвокатів Андрій Грубський та голова КДКА Київської області Володимир Поліщук.

Під час засідання був затверджений чисельний склад комітету та обрано два заступники голови Комітету – ними стали Андрій Доманський та Олександр Байдик. Також до членів комітету була доведена інформація про те, що всі вони отримають спеціальні перепустки для безперешкодного пересування під час комендантської години.

Значну увагу було приділено також питанню екстериторіальності повноважень Комітету (обговорювався алгоритм дій членів Комітету, якщо під час слідчих дій з’ясовується, що вони вчиняються не тільки щодо адвокатів Київської області, але й адвокатів інших регіонів). Додатково було вирішено оновити (адаптувати) методологічні вказівки та пам’ятку, як діяти під час обшуків, як для самих адвокатів, так і для членів Комітету.

Під кінець засідання були обговорені порядок чергування та порядок визначення “запасних” чергових членів Комітету, які мають виїжджати на слідчі дії максимально оперативно.

Юридичні новини України