«Війна і право» – розпочинається цикл семінарів, присвячених правовим питанням військового спрямування

22.02.2023

«Війна і право» – розпочинається цикл семінарів, присвячених правовим питанням військового спрямування

Рада адвокатів Київської області спільно з Волонтерським рухом «Адвокати Збройних Сил України» 24 лютого 2023 року з 12-00 до 14-00 проводить семінар: «Війна і право», який має започаткувати цикл семінарів присвячених правовим питанням військового спрямування.

Доповідачами семінару виступатимуть:

1. Рябека Євгенія. Адвокат, керівник волонтерського руху «Адвокати ЗСУ», кандидат наук, Радник Головнокомандувача ЗСУ з юридичних питань.

Тема виступу: «Загальна інформація про волонтерський рух «Адвокати ЗСУ». Вилучення і відчуження майна у період воєнного стану».

2. Карташов Артем, адвокат, член волонтерського руху «Адвокати ЗСУ». Адвокат ГО «Ветеранс Хаб Одеса» та ГО «Об’єднання ветеранів Одещини».

Тема виступу «Рапорти військовослужбовців, особливості подачі і розгляду».

3. Фещик Наталія, адвокат, заступник Голови Комітету з військового права НААУ, член правління ГО “Юридична Сотня”, членкиня волонтерського руху «Адвокати ЗСУ».

Тема виступу «Військово лікарська комісія, проблемні питання і практичні аспекти їх вирішення»

4. Лісова Наталія, адвокат, член волонтерського руху «Адвокати ЗСУ».

Тема виступу: «Соціальні виплати військовослужбовцям».

5. Панфілова Дар’я, к. ю. н., адвокат, керівник АБ «Панфілова та Партнери», Член волонтерського руху «Адвокати ЗСУ», співпрацює з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими.

Тема виступу «Основи захисту прав військовослужбовців та їх родин адвокатом (правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та полонених)»

Модератор: Чернобай Олег, член Ради адвокатів Київської області.

Семінар проводиться із застосуванням платформи ZOOM, і буде транслюватись в мережі Youtube (посилання https://youtube.com/live/MKInPsJCMAY?feature=share )

Нарахування балів підвищення кваліфікацій за семінар не передбачається.

В разі виникнення технічних проблем з трансляцією семінару, в подальшому на сторінці Ради адвокатів Київської області буде викладено посилання на його запис.

Юридичні новини України