15 січня – онлайн семінар на тему «Комерційна таємниця та забезпечення інформаційної безпеки бізнесу»

12.01.2021

15 січня – онлайн семінар на тему «Комерційна таємниця та забезпечення інформаційної безпеки бізнесу»

15 січня 2021 року з 11.00 по 13.00 відбудеться черговий семінар в рамках проведення заходів з підвищення кваліфікації для адвокатів на тему «Комерційна таємниця та забезпечення інформаційної безпеки бізнесу»

Організатором виступає Рада адвокатів Київської області, доповідач: Нерсесян Армен Сабірович (на фото), адвокат з 2009 року, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «АРГО» (цікавиться проблемами кримінального права та процесу, господарського та цивільного права; до сфери професійних та наукових інтересів відносяться питання правого захисту інтелектуальної власності, правове забезпечення безпеки бізнесу, кримінальне і кримінально-процесуальне право, а також питання здійснення правосуддя). Модеруватиме захід член Ради адвокатів Київської області Гусейнова-Чекурда Регіна Захидівна.

На думку доповідача, в сучасних умовах ведення бізнесу супроводжується не лише фізичними, але й інформаційними загрозами. Серед даних загроз слід зокрема виокремити ті, що посягають на внутрішні інформаційні відносини підприємств, зокрема ІТ-сектору. Юридичним захистом таких відносин є правовий механізм комерційної таємниці. Водночас пересторогою для широкого використання комерційної таємниці суб’єктами господарювання є, з одного боку, недостатнє врегулювання таких відносин у законодавчому полі, а з іншого – недостатня обізнаність власників і керівників суб’єкта господарювання щодо можливостей вказаного правового механізму. Таким чином, лекція присвячена розгляду правової природи та практичних можливостей комерційної таємниці як специфічного різновиду інформації та правового механізму захисту суб’єктів господарювання. Пропонується дослідити основні загрози інформаційній безпеці підприємства, що зумовлюють віднесення тих чи інших відомостей до комерційної таємниці, встановити юридично-значимі ознаки комерційної таємниці, її документальне забезпечення та основні алгоритми дій адвоката – представника суб’єкта господарювання у разі посягання на вказані об’єкти.          

Зареєструватись на семінар можна в онлайн Кабінеті адвоката або в календарі Акредитованих заходів з підвищення кваліфікації адвокатів.

Юридичні новини України