24-25 липня відбудеться Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA 2021»

07.06.2021

24-25 липня відбудеться Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA 2021»

П’ятий ювілейний Національний турнір з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA 2021» відбудеться 24-25 липня 2021 року у Києві за адресою пр. Академіка Глушкова, 1 («REJO ВДНГ»).

Відповідне розпорядження підписала Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Документом затверджено Положення про турнір, організаційні заходи покладено на Комітет з фізичної культури і спорту НААУ.

Ради адвокатів регіонів мають до 29 червня 2021 року забезпечити реєстрацію команд адвокатів та сформувати і подати до Секретаріату НААУ списки учасників змагань.

Правила участі у чемпіонаті визначають, що до змагань допускаються команди адвокатів регіонів із офіційно визначеною назвою у складі не більше 15 гравців. Від кожного регіону до участі у змаганнях можуть бути допущені не більше 2 (двох) команд, які сформовані із адвокатів цього регіону (згідно відомостей з ЄРАУ).

Також у ході чемпіонату відбудеться футбольний турнір серед ветеранів, учасниками якого можуть стати адвокати віком 45+.

Нагадаємо, у минулому році Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA 2021» не відбувся через обмежувальні карантинні заходи.

Юридичні новини України