31 січня – останній день для сплати внесків на поточний рік

31.01.2022

31 січня – останній день для сплати внесків на поточний рік

Оплату внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2022 році можна здійснити на сайті НААУ.

Автоматична генерація квитанцій доступна за цим посиланням для адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають електронний кабінет адвоката.
 
До 31 січня адвокати мають сплатити 70% внеску або 1 736,70 грн на рахунки рад адвокатів регіонів і 30% внеску або 744,3 грн на рахунок Національної асоціації адвокатів України.
 
Звертаємо увагу адвокатів на те, що оплату необхідно здійснювати саме двома платежами на різні рахунки!!!
 
При внесенні оплати через банківські додатки (Privat24, Monobank) звертайте увагу на точність автоматичного заповнення призначення платежу! Система за замовчанням відтворює дані за минулий рік! Адвокати, які помилково вказали у призначенні платежу 2021 рік замість 2022 року, мають подати до НААУ заяви в довільній формі про уточнення призначення здійсненого платежу (скан-копію з підписом) на емейл vnesok@mail.unba.org.ua
 
На підставі рішень РАУ №22 від 14 лютого 2020 та №4 від 19 березня 2021 року, 545 адвокатів у поточному році мають пільгу по оплаті внеску на НААУ. Ще понад 500 заяв про звільнення від оплати внесків від адвокатів, які належать до пільгових категорій, перебувають на розгляді. Інформація про звільнення від оплати внесків повідомляється адвокату через його Особистий онлайн-кабінет на сайті НААУ.
 
З питань внесків комунікація з НААУ здійснюється виключно через емейл vnesok@mail.unba.org.ua.
 
Новини партнерів та ЗМІ