Адвокатів запрошують до анкетування щодо ефективності НПА у сфері адвокатури та безоплатної правової допомоги

30.08.2021

Адвокатів запрошують до анкетування щодо ефективності НПА у сфері адвокатури та безоплатної правової допомоги

Рада адвокатів Київської області підтримує ініціативу Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України, який здійснює моніторинг впровадження та аналіз ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сфері адвокатури та адвокатської діяльності, безоплатної правової допомоги тощо (далі – Моніторинг).

Моніторинг спрямований на виявлення колізійних, декларативних, застарілих норм, усунення внутрішніх протиріч законів та інших нормативно-правових актів.

Адвокатам пропонується взяти участь в анкетуванні, що проводиться в рамках Моніторингу, відповівши на питання за посиланням: https://forms.gle/Yrz1DrXyty6oReJR6

Відповіді просять надати у найкоротший строк, але не пізніше 1 вересня  2021 року.

Кількість учасників опитування не обмежена. Анкетування – анонімне.

Водночас акцентуємо увагу, що в разі, якщо з означених вище питань у адвокатів будуть власні пропозиції та зауваження, прохання надсилати їх на електронну адресу Ради адвокатів Київської області info@radako.com.ua Всі пропозиції будуть опрацьовані та передані до Міністерства юстиції. Найбільш цікаві з них будуть висвітлені на сайті Ради.

* Примітка. З Порядком моніторингу впровадження та аналізу ефективності  прийнятих нормативно-правових актів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 24.12.2020 № 666/5, можна за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/monitoring-vprovadjennya-ta-analiz-efektivnosti… 

Юридичні новини України