Blog

21.10.2021

Адвокати обговорили наслідки можливого скасування Господарського кодексу України

20 жовтня 2021 року Науково-практична рада Ради адвокатів Київської області спільно з кафедрою господарського права та господарського процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Академією Адвокатури України провела Круглий стіл на тему: “Наслідки скасування Господарського кодексу України”.

Участь в роботі круглого столу взяли члени Науково-практичної ради Ради адвокатів Київської області та Комітету цивільного права та процесу Ради адвокатів Київської області, вчені та адвокати.

Учасники з зацікавленістю заслухали доповідь завідувача кафедри господарського права та господарського процесу, доктора юридичних наук, професора Рєзнікової Вікторії Вікторівни. Їм була представлена презентація з основних питань теми, зокрема сучасного стану регулювання економічних відносин, впливу держави на економіку країни, недоліків сучасного стану правового регулювання економічних відносин, позитивного досвіду європейських країн, де прийнято економічні (комерційні, підприємницькі, торгові) кодекси.

Дискусія велася щодо прихованих положень законопроекту №6013 від 09.09.2021 “Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період”.

Адвокати відзначили, що даний круглий стіл створив унікальну можливість поділитися практичним досвідом і науковим доробком з колегами. Підводячи підсумки засідання Круглого столу, було запропоновано об’єднати зусилля для формування пропозицій щодо модернізації економічного (господарського) законодавства України.

Юридичні новини України