Blog

06.04.2021

Адвокати вимагають від НАЗК відкликати лист щодо декларування

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» рішуче засудила незаконні дії Національного агентства з питань запобігання корупції. Глибоку стурбованість ААУ виразила безпосередньо голові НАЗК у зв’язку із листом керівника юридичного управління  Національного агентства з питань запобігання корупції стосовно кола суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», передає «Закон і Бізнес».

Нагадаємо, у цьому листі йшлося про те, що всі члени ВКДКА, а також дисциплінарних палат кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури з метою запобігання порушення вимог Закону про запобігання корупції зобов’язані подати щорічну декларацію.

Таке тлумачення закону в ААУ вважають загрозою незалежності вітчизняної адвокатури та намаганням отримати над нею протиправний контроль.

Асоціація адвокатів України рішуче закликає Національне агентство з питань запобігання корупції відкликати лист та утриматися від будь-яких посягань на незалежність адвокатури України, порушень національних та міжнародних правових норм та принципів.

З повним текстом заяви можна ознайомитися за посиланням.

Закон і Бізнес

Юридичні новини України