До Благодійного фонду адвокатів Київщини надійшла допомога від закордонних колег: генератори, ліхтарі та “будинок на колесах”

11.01.2023

До Благодійного фонду адвокатів Київщини надійшла допомога від закордонних колег: генератори, ліхтарі та “будинок на колесах”

Все більш активною стає робота БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ АДВОКАТАМ КИЇВЩИНИ”. 

Днями до Благодійного фонду надійшла чергова допомога від адвокатів Польщі та Франції. Наші закордонні колеги передали 6 генераторів разом з сонячними панелями, лампи на сонячних батареях та налобні ліхтарі. Але найголовніше – був доставлений справжній “будинок на колесах” (автотрейлер), який буде переданий адвокатам, які повністю втратили житло під час російської навали.

Величезну роль в організації та логістиці цієї допомоги для Фонду надав справжній амбасадор захисників Київщини – адвокат Павло Луцюк. Голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко та директор Благодійного фонду Микола Замковенко висловили вдячність європейським колегам за надання допомоги.

Нагадаємо, що розподіленням допомоги займатиметься Спостережна Рада Благодійного фонду. Тим не менш, адвокати, які потребують перелічені вище предмети, вже можуть звертатись з відповідною заявкою до Фонду.

Фонд утворений Радою адвокатів Київської області та здiйснюс свою благодiйну дiяльнiсть на засадах законностi, гуманностi, спiльностi iнтересiв та рiвностi прав учасникiв, гласностi, добровiльностi та самоврядування. Критерії виділення допомоги базуватимуться на документальних підтвердженнях, а відповідні звіти про використання коштів будуть максимально публічними та доступними для широкого загалу (оприлюднюватись на сайті Ради адвокатів Київської області).

З метою здiйснення своєї діяльностi Фонд має право залучати добровiльнi внески та пожертнування як українських, так й iноземних фiзичних осіб та органiзацiй (у виглядi грошових надходжень як в нацiональнiй, так i в iноземнiй валютах, майна тощо).

Підтримати своїх колег, які постраждали, запрошуємо і адвокатів Київської області.

Юридичні новини України