Blog

04.03.2023

До Ради адвокатів Київської області завітала … весна!

3 березня 2023 року Рада адвокатів Київської області була наповнена квітами, посмішками, весняним настроєм та красою завдяки жінкам-адвокатам Київської області! 

І на мить навіть здалось, що вже завершився не тільки місяць лютий, але й увесь попередній “лютий” рік.

Війна дійсно спонукає переосмислити цінності та свята. У Дії навіть триває голосування, чи залишати 8 березня вихідним днем після закінчення воєнного стану. Але ж справа не у вихідному дні чи конкретних датах, а в емоціях та відповідному настрої. Адже у наші буремні часи стресу, невизначеності та виснаженості приємним є сам факт уваги та поздоровлень.

І вчора в Раді адвокатів Київської області панувала справжня тепла, квітуча та усміхнена весна! 

Голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко, заступник голови РАКО Леонід Сіваков та голова КДКА Київської області Володимир Поліщук привітали наших чарівних адвокатес зі святом весни та жіноцтва.

“Сьогодні вітаємо всіх наших Захисниць – в судових залах, на фронті й у тилу, в бронежилетах, ділових костюмах і лікарняних халатах, з гвинтівками й з ноутбуками. Ви вкотре доводите, що світ неможливий без України, а Україна – без жіноцтва!”, – підкреслили у Раді адвокатів Київської області, відзначаючи присутніх спеціальними відзнаками.

Любові, віри, надії та світлих думок на шляху до перемоги, яка й буде найкращим подарунком для усіх нас, бажали цього дня жінкам-адвокатам. Щоб весна настала не лише у календарі, а й у житті. 

Радості в очах, тепла в душі та любові в серці вам, наші неймовірні і прекрасні жінки.

Миру бути!

Юридичні новини України