Добро переможе: адвокат Т.Черезова перерахувала 100 тис грн на благодійну допомогу колегам

08.04.2022

Добро переможе: адвокат Т.Черезова перерахувала 100 тис грн на благодійну допомогу колегам

Рада адвокатів Київської області вже повідомляла про надання допомоги адвокатам Київщини, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Водночас справжнім прикладом емпатії та взаємодопомоги можна назвати безкорисливу підтримку, яку адвокатам Київщини надають інші адвокати.

Зокрема, 8 квітня на рахунок Ради адвокатів Київської області надійшло 100 тис грн від Черезової Тетяни Олександрівни (№ Свідоцтва: 4866/10).

Бути добрим, ділитися, піклуватися про слабших — це чесноти справжніх захисників. В Раді адвокатів Київської області пишаються тим, що до когорти адвокатів Київщини входять славні представники спільноти.

За словами голови Ради адвокатів Київської області Петра Бойка: «Будь-яка благодійність під час війни — це дорога з двостороннім рухом: з однієї сторони, адвокати своїми внесками стверджують ідеали добра, з іншої — адвокати, які опинились сам-на-сам з бідою, отримують реальну й швидку допомогу. Це формує взаємопідтримку всередині професії, вибудовує культуру меценатства серед адвокатів. Що стосується внеску Тетяни Черезової, то хочу сказати одне: можна тільки пишатись такими адвокатами».

Кошти будуть спрямовані на потреби адвокатів, які опинились у скрутних життєвих обставинах внаслідок російської війни проти України.

Добро переможе! Слава Україні!

Юридичні новини України