Інформація про судові засідання з’явиться у «Дії»

09.12.2021

Інформація про судові засідання з’явиться у «Дії»

Набрав чинності наказ Міністерства цифрової трансформації України, Державної судової адміністрації України «Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії між підсистемою «Електронний суд» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та Єдиним державним вебпорталом електронних послуг, зокрема мобільним додатком Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Дія)» від 22 листопада 2021 р. №151/385.

Затверджений Порядок визначає механізм здійснення інформаційної взаємодії між підсистемою «Електронний суд» та Єдиним державним вебпорталом електронних послуг, зокрема мобільним додатком Порталу Дія (Дія) в частині надсилання та отримання повідомлення про судові засідання, судових рішень, виконавчих документів, сплати штрафу та судового збору за постановою у справі про адміністративне правопорушення в електронній формі за бажанням особи.
 
Інформаційна взаємодія здійснюватиметься безоплатно засобами системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів з метою забезпечення можливості отримання особами (учасниками судового процесу) інформації щодо розгляду судових справ.
 
Міністерство цифрової трансформації України та Державна судова адміністрація України у місячний строк з дня набрання чинності цим наказом мають підготувати та укласти договір про інформаційну взаємодію.
 
Новини партнерів та ЗМІ