Карантин: змінено правила надання тривалих побачень засудженим та ув’язненим із родичами

27.10.2021

Карантин: змінено правила надання тривалих побачень засудженим та ув’язненим із родичами

Уряд постановою від 20 жовтня 2021 р. №1096 уніс зміни до постанови №1236. Постанова №1096 набрала чинності 26 жовтня (крім пункту 19 змін, затверджених цією постановою).

 
 
Зокрема, оновлено правила надання тривалих побачень засудженим та ув’язненим із родичами, роз’яснює Міністерство юстиції у Facebook.
 
 
За новими правилами надання тривалих побачень передбачає таке:
 
  • якщо засуджений не менш як за 14 діб до побачення отримав повний курс вакцинації від CОVID-19, а родич, який його відвідує, має сертифікат про повну вакцинацію, то тестування засудженого на 12-й день після тривалого побачення проводиться безоплатно;
  • якщо засуджений отримав повний курс вакцинації від CОVID-19, а родич не має сертифіката про повний курс вакцинації, або ж якщо такий сертифікат відсутній і в ув’язненого, і у його родича – тестування засудженого після тривалого побачення має оплатити родич (який перед побаченням також має пройти тестування методом ПЛР).
 
У Мін’юсті нагадали, що після тривалого побачення засуджені протягом 14 діб перебувають у приміщеннях для ізоляції, де їм на 12-й день ізоляції (або за наявності ознак інфікування COVID-19) обов’язково проводиться тестування на COVID-19.
 
Юридичні новини України