Комітет ветеранів та соціального захисту адвокатів Ради адвокатів Київської області відзначив свій 5-річний ювілей

11.01.2024

Комітет ветеранів та соціального захисту адвокатів Ради адвокатів Київської області відзначив свій 5-річний ювілей

11 січня 2024 року в готелі “Русь” відбулось урочисте засідання Комітету ветеранів та соціального захисту адвокатів Ради адвокатів Київської області.

Після вітальних слів зі сторони голови Ради Петра Бойка, голови КДКА Київської області Володимира Поліщука, голови Комітету Олега Чорнобая та заступника голови Комітету Миколи Замковенка відбулось вручення почесного звання “Ветеран Адвокатури” для 36 адвокатів Київщини.

Цю відзнаку і орден отримують ті адвокати, чий стаж у професії налічує 20 років і більше.

Але ветеран – це зовсім не пенсіонер. Більше того, як влучно зазначив Олег Чорнобай, зараз настали такі часи, коли досвід ветеранів адвокатури може стати в нагоді усім адвокатам. Тож не адвокати зараз “піклуються” про Комітет, а Комітет – про усіх адвокатів, підтвердження чого є створення та успішне функціонування Благодійного фонду допомоги адвокатам Київщини під керівництвом Миколи Замковенка.

До речі, голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко високо оцінив діяльність Микола Замковенка, назвавши його “серцем та мотором Комітету”. А Олег Чорнобай підтвердив, що ідеї Миколи Івановича завжди вчасні, високого гатунку та надихають на творчу роботу всередині колективу.

Своєю чергою Микола Іванович, згадуючи перше засідання Комітету від 11 січня 2019 року, наголосив, що без допомоги очільника Ради адвокатів Київської області членам Комітету було б важко виконувати свої функції. Адже такий Комітет – єдиний серед усіх рад регіонів адвокатури України, тож багато чого доводилось напрацьовувати, як кажуть, “з нуля”. На знак пошани Петру Бойку було подароване рідкісне видання з кримінального права.

Після офіційної частини члени Комітету та ветерани адвокатури продовжили спілкування у неформальній обстановці.

Фото – за посиланням

Новини партнерів та ЗМІ