НААУ здійснює оперативну комунікацію щодо внесків через спеціальний емейл

19.01.2021

НААУ здійснює оперативну комунікацію щодо внесків через спеціальний емейл

Наразі триває період сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2021 рік. У разі виникнення будь-яких питань щодо оплати, в тому числі технічних питань щодо здійснення онлайн-переказів через сайт НААУ просимо звертатися на електронну адресу vnesok@mail.unba.org.ua  Ця скринька спеціально створена для оперативного зворотного зв’язку з адвокатами щодо внесків, і консультації через цю пошту підтримують уповноважені працівники секретаріату НААУ.  

Відтак, просимо вас не використовувати інші електронні скриньки та канали комунікації НААУ, сторінки у Фейсбуку для отримання чи повідомлення додаткової інформації про оплату внесків. Це тільки подовжить для вас час очікування відповіді на ваші запитання.

Нагадаємо, що Положенням про внески, затвердженим Радою адвокатів України, встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня двома платежами згідно наступного розподілу:

на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування згідно наступного розподілу:

-70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону – 1589 гривень;

-30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України – 681 гривня.

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2021 році складає 2270 гривні 00 копійок.

Звертаємо увагу адвокатів на те, що оплату необхідно здійснювати саме двома платежами на різні рахунки!!!

Для Вашої зручності на офіційному порталі Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску. Для цього Вам необхідно:

1. Знайти свій запис адвоката в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України, скориставшись пошуковою формою або зайти в особистий кабінет адвоката на сайті НААУ

2. Обрати необхідний профайл адвоката із запропонованого списку

3. Генерувати квитанцію

Оплатити внески за цим алгоритмом можна як на рахунок НААУ, так і на рахунок ради адвокатів регіону.

Юридичні новини України