Перший стрілецький турнір адвокатів Київщини: емоції та враження перевершили усі сподівання

03.07.2021

Перший стрілецький турнір адвокатів Київщини: емоції та враження перевершили усі сподівання

Турнір зі стрільби Ради адвокатів Київської області, який відбувся 3 липня 2021 року, вже став історією, але згадуватимуть про нього ще довго. Адже окрім класично-традиційного надзвичайно високого організаційного рівня турнір продемонстрував, наскільки ж адвокати скучили за спілкуванням між собою у неформальній обстановці. Не стала на заваді навіть тимчасова злива, яка розпочалась за декілька хвилин після того, як усі “відстрілялись”, та завершилась, щойно настав час оголошувати переможців.

Так, у Турнірі брали участь і досвідчені стрілки, які приїхали на турнір з власним спорядженням й ті адвокати, що лише вперше тримали пістолет. Але емоції вирували у тих й інших. Чого тільки вартував розпач, який розносився полем, коли учасники влучали у “заручників” (“бабулю”) або відчувався звук влучання в металеві мішені, але вони “не падали”.

Та й андреналіну не бракувало, причому як у чоловіків, так і у прекрасної статі, – адже йшлось не лише про влучну стрільбу, але враховувалась й швидкість пострілів…

Врешті-решт, адвокатеси довели чоловікам-адвокатам, що вони не тільки партнери та конкуренти у залах судових засідань, але й можуть створювати гідну конкуренцію й у суто “чоловічих” забавках. Адже за результатами загального заліку Регіна Гусейнова, яка була ідейним натхненником організації Турніру, посіла почесне третє місце. Вочевидь, що у турнірі в Категорії «Lady’s» вона отримала “золото”. Срібло – у Ірини Вертузаєвої, а третє місце серед жінок виборола Оксана Лисенко.

В загальному заліку друге місце виборов Ілля Лішневський, а переможцем турніру став молодий адвокат з Білої Церкви Артем Сологуб.

Фото за посиланням – https://www.facebook.com/radakiobl/posts/2133818980094665

 

Юридичні новини України