Пішов з життя Йосип Львович Бронз. Вічна пам’ять

02.11.2021

Пішов з життя Йосип Львович Бронз. Вічна пам’ять

2 листопада внаслідок важкої хвороби перестало битися серце Йосипа Львовича Бронза.

Рада адвокатів Київської області висловлює глибокий сум з приводу непоправної втрати та співчуття рідним, близьким та колегам лідера одеської адвокатури, корифея української юриспруденції. Відійшла у вічність Людина великої душі, до останнього подиху віддана справі свого життя – адвокатурі.

Свою адвокатську діяльність Йосип Львович розпочав у 1967 році. У 1989-му став секретарем Спілки адвокатів СРСР від України, з 2012 року очолював Раду адвокатів Одеської області. На його наукових працях навчалося не одне покоління адвокатів.

У 1992 році Указом Президента України Йосипу Бронзу присвоєно звання «Заслужений юрист України». У 2002 році нагороджений орденом «За заслуги» 3-го ступеня, а в 2016 р – орденом «За заслуги» 2-го ступеня.

Після прийняття Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», в жовтні 2012 року Йосип Бронз був обраний Головою Ради адвокатів Одеської області. 23 вересня 2017 року у ході звітно-виборної конференції адвокатів Одеської області відкритим голосуванням Йосипу Львовичу Бронзу одноголосно доручили очолювати Раду адвокатів Одеської області на наступну каденцію.

Поділяємо горе та підтримуємо рідних та близьких у годину скорботи. Щирі співчуття родині небіжчика, друзям, рідним, усім, хто знав і поважав цю ВЕЛИКУ ЛЮДИНУ.

Вічна пам’ять.

 
 
Юридичні новини України