Права адвокатів Ради адвокатів Київської області в черговий раз успішно захищені

29.06.2022

Права адвокатів Ради адвокатів Київської області в черговий раз успішно захищені

29.06.2022 року о 09:00 годині Голова Комітету захисту прав адвокатів Ради Адвокатів Київської області Сіваков Л.М. отримав телефонний дзвінок від адвоката Ради Адвокатів Київської області з повідомленням про обшук в приміщенні, де знаходяться робочі місця адвокатів.
 
Не дивлячись на відсутність попереднього повідомлення про обшук від слідчих органів, члени Комітету оперативно зреагували на повідомлення, та протягом 30 хвилин прибули за місцем проведення обшуку для захисту прав та гарантій колег-адвокатів.
 
Прибувши на місце, членами Комітету Орловим А.А., Голосс С.М. та Сіваковим Л.М. було з’ясовано, що в офісному приміщенні, де проводиться обшук, знаходяться робочі місця чотирьох адвокатів РАКО. Ознайомившись з ухвалою про надання дозволу на проведення обшуку, членами Комітету було виявлено, що орган досудового слідства не мав належних підстав для проведення обшуку робочих місць цих адвокатів, про що негайно було повідомлено сторонам процесу.
 
Завдяки злагодженій роботі членів Комітету захисту прав адвокатів РАКО було недопущено проведення обшуку в чотирьох приміщеннях, які є робочими місцями адвокатів, та в присутності понятих рішення про непроведення обшуку зафіксоване слідчим в протоколі слідчої дії.
 
Права адвокатів Ради адвокатів Київської області в черговий раз успішно захищені.
Юридичні новини України