Привітання голови Ради адвокатів Київської області

Шановні відвідувачі сайту!
 
Раді вітати Вас на офіційному веб-представництві Ради адвокатів Київської області. На сторінках нашого інтернет-порталу Ви зможете не лише ознайомитись з правовими основами діяльності органів адвокатського самоврядування Київської області, їх структурою, метою та завданнями, але й обговорити новини та події, що турбують захисників Київщини. Наповнення веб-сайту постійно оновлюється, в активному режимі функціонує сторінка Ради адвокатів Київської області в соціальній мережі Фейсбук. Отже, сподіваємось, що Ви будете отримувати корисну для Вашої діяльності інформацію. Завчасно вдячні адвокатам Київської області за активну участь у роботі Комітету захисту прав адвокатів, надання повної та достовірної інформації для розміщення на нашому порталі. Переконані, що разом ми сформуємо якісний та професійний інформаційний майданчик, який буде для кожного правника тим джерелом інформації, що підвищує рівень майстерності адвоката.
 
З повагою та готовністю до співпраці,
голова Ради адвокатів Київської області
Бойко Петро Анатолійович

Функції адвокатського самоврядування у регіоні виконує РАДА АДВОКАТІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Повноваження Ради адвокатів Київської області:

1) представляє адвокатів регіону;

2) складає порядок денний, скликає та забезпечує проведення конференції адвокатів регіону;

3) забезпечує виконання рішень конференції адвокатів регіону, здійснює контроль за їх виконанням;

4) здійснює інформаційно-методичне забезпечення адвокатів регіону, сприяє підвищенню їх кваліфікації;

5) приймає присягу адвоката України;

6) визначає представників адвокатури до складу конкурсної комісії з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги;

7) сприяє забезпеченню гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних і соціальних прав адвокатів;

8) розпоряджається коштами та майном відповідно до кошторису;

9) забезпечує в установленому порядку внесення відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України;

10) утворює комісію з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги;

11) виконує інші функції відповідно до Закону, рішень конференції адвокатів регіону, Ради адвокатів України, з’їзду адвокатів України.

Шановні відвідувачі сайту!

Раді вітати Вас на офіційному веб-представництві Ради адвокатів Київської області. На сторінках нашого інтернет-порталу Ви зможете не лише ознайомитись з правовими основами діяльності органів адвокатського самоврядування Київської області, їх структурою, метою та завданнями, але й обговорити новини та події, що турбують захисників Київщини.
Наповнення веб-сайту постійно оновлюється, в активному режимі функціонує сторінка Ради адвокатів Київської області в соціальній мережі Фейсбук.
 
Отже, сподіваємось, що Ви будете отримувати корисну для Вашої діяльності інформацію. Завчасно вдячні адвокатам Київської області за активну участь у роботі Комітету захисту прав адвокатів, надання повної та достовірної інформації для розміщення на нашому порталі. Переконані, що разом ми сформуємо якісний та професійний інформаційний майданчик, який буде для кожного правника тим джерелом інформації, що підвищує рівень майстерності адвоката.
 
Та й не тільки про підвищення рівня майстерності адвоката має йти мова на сторінках сайту. Саме на адвоката покладено почесний обов’язок сьогодення – кардинально змінити правоохоронну систему України. А зміни почнуться лише тоді, коли змінимося ми самі. Українці дуже часто обурюються недосконалістю сучасного правосуддя… Але разом з тим більшість громадян вдячні йому ж, коли самі опиняються в ролі відповідачів чи підсудних. Адже в цей момент у нас немає страху перед караючим мечем Феміди, ми думаємо про те, у скільки нам обійдеться притупити, а то й повністю обламати цей меч.

Адвокат, захисник… На жаль, лише дуже мала частина студентів ще не розгубила юнацький максималізм і романтизм й, вступаючи до юридичного вишу, мріє захищати невинних, карати злодіїв. Але ж хочеться, дуже хочеться, щоб адвокат був дійсно Захисником. Саме так, з великої літери. Адже він захищає не тільки конкретну людину, він реалізує невід’ємне право людини на захист, він втілює в життя не принципи судочинства, але принципи справедливості. Ці ідеї члени Ради адвокатів Київської області бажають донести до тих правників, які бажають скласти адвокатський іспит, пройти стажування та стати адвокатом Київської області.

Врешті-решт, кожен адвокат має знати, що в скрутний час йому завжди допоможуть його колеги, а Комітет захисту прав адвокатів – оборонить його професійні права від свавілля чиновників. Й інформація про це також буде знаходитись на цьому сайті.

Сподіваюсь, що адвокатура для всіх нас – це не лише корпорація  професіоналів, але спільнота однодумців, об’єднаних єдиним бажанням – захистити. 

З повагою та готовністю до співпраці, signature
Голова Ради адвокатів Київської області
Бойко Петро Анатолійович