Профільний комітет РАКО та РДА Подільського району столиці створили спільну робочу групу для документування воєнних злочинів

02.05.2022

Профільний комітет РАКО та РДА Подільського району столиці створили спільну робочу групу для документування воєнних злочинів

Комітет Ради адвокатів Київської області з питань взаємодії з військовою адміністрацією, правоохоронними органами та судовою системою для забезпечення захисту цивільного населення в умовах воєнного стану звернувся з ініціативою до РДА Подільського району в м. Києві щодо створення спільної робочої групи.

Мета групи – координація дій, направлених на документування воєнних злочинів в результаті збройної агресії РФ та організація консультаційного пункту для постраждалих в результаті ворожого бомбардування.

У відповідь на звернення Комітету  в.о. Голови РДА у Подільському районі м. Києва та Громадська рада Подільського району скликали та провели 29.04.2022 року спільну робочу нараду з питань організації та створення зазначеної робочої групи. В  нараді прийняли участь члени Комітету Вакуленко Євгенія, Волков Андрій та Малик Руслан.

Голова Комітету Вакуленко Євгенія виступила на нараді, в ході виступу окремо наголосивши на необхідності взаємодії з правоохоронними органами з метою належного обміну інформації для документування воєнних злочинів в процесі надання правової допомоги мешканцям району, що постраждали в наслідок агресії РФ.

За результатами проведення наради було ініційовано створення робочої групи, до якої мають бути залучені адвокати Комітету.

 

Юридичні новини України