Blog

02.05.2022

Профільний комітет РАКО та РДА Подільського району столиці створили спільну робочу групу для документування воєнних злочинів

Комітет Ради адвокатів Київської області з питань взаємодії з військовою адміністрацією, правоохоронними органами та судовою системою для забезпечення захисту цивільного населення в умовах воєнного стану звернувся з ініціативою до РДА Подільського району в м. Києві щодо створення спільної робочої групи.

Мета групи – координація дій, направлених на документування воєнних злочинів в результаті збройної агресії РФ та організація консультаційного пункту для постраждалих в результаті ворожого бомбардування.

У відповідь на звернення Комітету  в.о. Голови РДА у Подільському районі м. Києва та Громадська рада Подільського району скликали та провели 29.04.2022 року спільну робочу нараду з питань організації та створення зазначеної робочої групи. В  нараді прийняли участь члени Комітету Вакуленко Євгенія, Волков Андрій та Малик Руслан.

Голова Комітету Вакуленко Євгенія виступила на нараді, в ході виступу окремо наголосивши на необхідності взаємодії з правоохоронними органами з метою належного обміну інформації для документування воєнних злочинів в процесі надання правової допомоги мешканцям району, що постраждали в наслідок агресії РФ.

За результатами проведення наради було ініційовано створення робочої групи, до якої мають бути залучені адвокати Комітету.

 

Юридичні новини України