Привітання з Днем Збройних Сил України

06.12.2023

Привітання з Днем Збройних Сил України

З найщирішою вдячністю, гордістю і шаною вітаємо наших захисників і захисниць з Днем Збройних Сил України – святом, яке воістину вже стало всенародним.

Минулого року на початку широкомасштабного вторгнення російський агресор не вірив, що наша армія здатна чинити ворогу такий неймовірний опір. Але що вони знали про столітні традиції бойової доблесті захисників свободи і незалежності України, про силу духу українського воїна та про єдність армії з народом!

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, самовідданості, свято благородства, якими володіють справжні оборонці, це свято кожного, хто віддає свої знання, силу, професіоналізм справі захисту нашої держави.

У важкий для України час наші адвокати мужньо і самовіддано стали на захист України від російського ворога і своєю незламністю, стійкістю та силою духу кожного дня тримають наші кордони та дарують нам можливість жити, працювати та вірити в Перемогу!

Затишок наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках.

Ми вдячні усім захисникам та захисницям, які щоденно докладають зусиль, ризикують і стоять за нашу правду, волю і незалежність та цілісність України.

Ми віримо у вашу силу й незламність та щиро вдячні усім військовослужбовцям Збройних Сил України за вірність Присязі, сумлінне виконання військового обов’язку, сміливість, відвагу, самопожертву й непереможний характер, який ви щодня демонструєте.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг, тих, хто ціною свого життя тримав оборону та ніс наш прапор перемоги.

Сьогодні військові Збройних сил України є прикладом самовідданості та героїзму для нашої молоді, для кожного громадянина України.

Від імені усіх адвокатів Київської області бажаємо нашим захисникам та захисницям козацького здоров’я, міцного духу, стійкості у боротьбі з ворогом за незалежність і територіальну цілісність України.

Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до України не вичерпується навіть у найскладніші часи!

Ми пишаємося вами!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Новини партнерів та ЗМІ