РАУ зупинила трирічний строк дії свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту на час воєнного стану

30.11.2022

РАУ зупинила трирічний строк дії свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту на час воєнного стану

Перебіг трирічного строку дії свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту зупинено на час дії воєнного стану в Україні.

Відповідне рішення №134 ухвалила Рада адвокатів України 16-17 листопада 2022 року, яким внесла  зміни до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. Рішення РАУ стосується тільки осіб, трирічний строк дії свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту яких закінчується  у період з 24 лютого 2022 року і до спливу воєнного стану.

Нагадаємо, раніше Рада адвокатів України спростила вимоги до складання кваліфікаційного іспиту на період запровадження воєнного стану в Україні. Відповідні зміни внесені до Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні 25 березня під час засідання РАУ. Зокрема, РАУ тимчасово дозволила допуск до складання кваліфікаційних іспитів без надання довідки про несудимість і документів про володіння українською мовою.

Юридичні новини України