Що б не сталось, адвокати завжди прийдуть на допомогу колегам!

14.02.2022

Що б не сталось, адвокати завжди прийдуть на допомогу колегам!

Події останніх днів дали привід для появи у мережі Фейсбук необгрунтованих побоювань на кшталт того, що «хто ж тепер буде стояти на захисті прав адвокатів», «куди звертатись адвокатам в разі проведення обшуків» тощо.

Насамперед, слід відзначити, що Комітет захисту прав адвокатів ні на хвилину не припиняв своєї діяльності.

А його реорганізація у два комітети ніяк не вплинула ані на долю попередніх членів Комітету (їм усім без винятків запропоновано приєднатись до роботи у новому форматі), ані на захист прав та гарантій адвокатської діяльності.

В якості прикладу може виступити оперативна й ефективна робота двох новостворених комітетів щодо кейсу, який був пов’язаний з можливим нападом активістів на офіс адвокатського об’єднання Barristers.

Напередодні до Ради адвокатів Київської області надійшов лист від адвоката Костянтина Глоби, в якому захисник навів беззаперечні факти проведення заходів, направлених «на знищення Barristers».

Щоб попередити будь-який негативний розвиток подій, головою Комітету захисту прав адвокатів Ради адвокатів Київської області Андрієм Грубським були направлені відповідні повідомлення до Національної поліції, а головою Комітету захисту гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області Леонідом Сіваковим організовано виїзд членів РАКО та першими членами новостворених Комітетів на місце подій.

Завдяки злагодженим командним рухам, миттєвій реакції з боку адвокатів Київської області та належній роботі поліцейських вдалось уникнути жодних провокацій стосовно адвокатського об’єднання Barristers.

Наочний приклад й підтвердження того, що захист прав адвокатів завжди був і залишатиметься пріоритетним напрямом діяльності Ради адвокатів Київської області.

 
Юридичні новини України