Співпраця Ради адвокатів Київської області та Вишгородського райсуду: стартувало навчання першої п’ятірки волонтерів

30.06.2021

Співпраця Ради адвокатів Київської області та Вишгородського райсуду: стартувало навчання першої п’ятірки волонтерів

29 червня 2021 року в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Радою адвокатів Київської області та Вишгородським районним судом Київської області стартував перший етап навчання волонтерів на базі запровадженого судом сервісу для учасників справ та відвідувачів суду.

Голова суду Ірина Котлярова привітала першу п’ятірку учасників та наголосила на важливості його спільної реалізації.

Керівник секретаріату Ради адвокатів Київської області та за сумісництвом координатор стажистів Тетяна Мовчан долучилася до координації майбутніх волонтерів та їх ознакового супроводу в рамках дії служби.

Цього ж дня помічник голови суду та прессекретар Вікторієя Ніколаєнко ознайомила волонтерів з метою, видами комунікацій з учасниками справ, відвідувачами суду та  функціями служби.

  Волонтери планують приступити до роботи в службі вже в липні 2021 року.

  До першого складу «Служби волонтерів у Вишгородському районні суді Київської області» увійшли Ніна Сергієнко, Олександр Верголяс, Наталія Юрчишина, Віктор Калічак та Олександр Драний.

Нагадуємо, що 8 квітня 2021 року Вишгородський районний суд Київської області спільно з Радою адвокатів Київської області підписали меморандум про співпрацю для впровадження волонтерських сервісів для вразливих категорій користувачів суду на основі менторної ідеї створення служи Ініціативою «Модельні суди» Проекту ЄС «Право-Justice». Метою підписання Меморандуму є забезпечення процесуального супроводу та контролю комунікації волонтерів на базі суду з учасниками справ, для реалізації модельних програм по зменшенню психологічної напруги, мінімізації відчуття тривоги, фрустрації, зменшення часового проміжку перебування поза рамками судових засідань в учасників справ при візитах до суду, впровадження кращого європейського досвіду із судового адміністрування та діджиталізацію системи правосуддя на базі Вишгородського районного суду Київської області, як модельного суду в рамках нової фази Ініціативи “Модельні суди” Проекту ЄС «Право-Justice».
Юридичні новини України