Судовий збір 2021: роз’яснення суду

11.01.2021

Судовий збір 2021: роз’яснення суду

З 1 січня 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб у Законі про Держбюджет на 2021 рік встановлено на рівні 2270 грн. Відповідно, підвищилися ставки судового збору.

В Сьомому апеляційному адміністративному суді розповіли про актуальні зміни розміру ставок судового збору.

 

 

Зверніть увагу: в інформаційно-правових системах ЛІГА:ЗАКОН за допомогою калькуляторів можна розрахувати заборгованість і штрафні санкції, а також процесуальні строки.

 

 

В ст. 5 Закону “Про судовий збір” ви можете ознайомитись із випадками звільнення від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх інстанціях.

 

 

 

 

За подання апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду – 1 розмір прожиткового мінімуму (2 270 грн).

За подання заяви про забезпечення доказів або позову, заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду, заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строку виконання судового рішення – 0,3 (681 грн).

За видачу судами документів:

– за повторну видачу копії судового рішення – 0,003 розміру розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожний аркуш паперу (6,81 грн);

– за видачу в електронному вигляді копії технічного запису судового засідання – 0,03 розміру розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (68,10 грн).

У разі ухвалення судом постанови про накладення адмінстягнення – 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (454 грн).

 

 

 

Юридичні новини України