Увага! У зв’язку з посилення карантинних обмежень змінений порядок роботи Секретаріату Ради адвокатів Київської області!

01.11.2021

Увага! У зв’язку з посилення карантинних обмежень змінений порядок роботи Секретаріату Ради адвокатів Київської області!

Шановні адвокати! У зв’язку з тим, що в Києві з 1 листопада 2021 року встановлений червоний рівень епідеміологічної небезпеки та запроваджені суворі карантинні обмеження, повідомляємо вас про зміни в порядку та організації роботи Секретаріату Ради адвокатів Київської області.

В період посиленої дії карантину (локдауну) прийом відвідувачів з питань стажування буде здійснюватись з дотриманням обмежень. Первинні заяви на стажування будуть прийматись за попереднім записом по телефону (050) 732-2773. Прийом інших документів (звітів стажування) буде відбуватись дистанційно, засобами поштового зв’язку.

На період карантину в Секретаріаті Ради просять адвокатів максимально обмежити свої візити до органу адвокатського самоврядування, всю інформацію максимально уточнювати в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті в розділі “Контакти”.

Також нагадуємо, що виписку ордерів та ряд інших дій адвокати можуть здійснювати самостійно, через Особистий кабінет в ЄРАУ.

Що стосується подання первинних заяв про внесення інформації до ЄРАУ, адвокати здійснюють їх особисто. Водночас заяви на зміну відомостей до ЄРАУ бажано надсилати засобами електронного зв’язку (на пошту info@radako.com.ua) з використанням ЕЦП (електронного цифрового підпису).

 
Юридичні новини України