Blog

12.10.2022

В Києві суди перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня

Київський апеляційний суд та Північний апеляційний господарський суд перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня, – про це повідомляють прес-служби судів.

“Рішення про встановлення дистанційної форми роботи суду зумовлено як і високою загрозою ракетних ударів по місту Києву, так і особливостями функціонування об’єктів енергетичної інфраструктури міста.Судові засідання, призначені на цьому тижні, будуть відкладені на інші дати, про що учасникам справи буде повідомлено додатково”, – йдеться в повідомленні суду загальної юрисдикції.

“Повідомляємо, що з 12 по 14 жовтня 2022 року в Північному апеляційному господарському суді задля збереження життя і здоров‘я та убезпечення відвідувачів, суддів та працівників апарату суду рекомендовано утриматися від розгляду справ у відкритих судових засіданнях”, – повідомляється на сторінці суду в  Facebook.

Нагадаємо, що Верховний Суд також до завершення тижня працює дистанційно, а суддям  рекомендовано утриматися від розгляду справ у відкритих судових засіданнях.

Юридичні новини України