В Особистому кабінеті адвоката з’являться можливості системи EasyCon

13.08.2021

В Особистому кабінеті адвоката з’являться можливості системи EasyCon

НААУ та ТОВ “Ізікон Груп” підписали Меморандум про співпрацю з метою інтеграції комунікаційної платформи EasyCon, що використовується для організації відеоконференцзв’язку в судовому процесі, з Єдиним реєстром адвокатів України.

Відповідно до Меморандуму, адвокати через особистий кабінет на сайті НААУ отримають функціонал системи відеоконференцзв’язку для участі в судових засіданнях та конфіденційного спілкування з клієнтами та між собою.

Особистий кабінет адвоката — це електронний профайл на офіційному сайті НААУ, в який кожен адвокат, який зареєстрований в Єдиному реєстрі адвокатів України може особисто вносити дані щодо своєї діяльності, відслідковувати нарахування балів з підвищення кваліфікації тощо.

Адвокати отримають доступ до функцій комунікаційної платформи EasyCon (включаючи участь в судових засіданнях, конфіденційне спілкування з клієнтами та спілкування між собою) через особистий електронний кабінет адвоката. Також можливо буде перевірити повноваження адвокатів при використанні комунікаційної платформи EasyCon через ЄРАУ; надавати доступ помічникам адвокатів до функцій підсистеми «Електронний суд» через особистий електронний кабінет адвоката.

Сторони домовились, що беруть на себе зобов’язання зберігати конфіденційність персональних даних, що стала відома в зв’язку з реалізацією Меморандуму відповідно до вимог законодавства.

Для адвокатів та помічників адвокатів будуть організовані навчальні курси із використання нових комунікаційних інструментів.

НААУ та «Ізікон Груп» планують в подальшому узагальнювати пропозиції адвокатської спільноти по вдосконаленню системи відеоконференцзв’язку, в тому числі і в судовому процесі, та забезпечувати розробку нових функцій.

До уваги адвокатів! На сайті Національної асоціації адвокатів України функціонує електронний Особистий кабінет адвоката.

Як створити Особистий кабінет адвоката, можна переглянути тут  або у відеоролику

Нагадаємо, між НААУ та ДСА діє меморандум про співпрацю, який передбачає Спільну роботу з інтеграції до підсистеми Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний суд» до ЄРАУ.

Юридичні новини України