Відбулося засідання Центру надання методичної допомоги та координації волонтерського руху адвокатів з правового захисту військовослужбовців

06.06.2022

Відбулося засідання Центру надання методичної допомоги та координації волонтерського руху адвокатів з правового захисту військовослужбовців

Під час засідання Голова Центру Марія Островська окреслила пріоритетні напрями взаємодії з державними установами та волонтерськими проектами, пов’язаними з наданням правової допомоги захисникам країни та членам їх сімей. Очільниця Центру розповіла про результати залучення правників до захисту прав та законних інтересів військовослужбовців, а також звернула увагу на важливості дотримання принципів адвокатської діяльності в рамках консультацій pro bono.
 
Присутній на засіданні Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергій Вилков наголосив на забезпеченні дотримання правил адвокатської етики та високих стандартів надання правової допомоги військовослужбовцям.
 
Від Вадима Красника та Олексія Маловацького надійшла пропозиція щодо підписання меморандуму про співпрацю між Збройними Силами України та НААУ, де окреслити основні засади співпраці у взаємозв’язку з неухильним дотриманням правил професійної діяльності адвоката.
 
Визначені напрями роботи центру на найближчий період, зокрема узагальнення практики, підготовка методичних рекомендацій і роз’яснень для адвокатів, налагодження конструктивної взаємодії з ЗСУ, правоохоронними органами та міжнародними установами.
 
Заступник Голови Центру Олександр Черних та член Центру Євген Солодко відзначили необхідність долучення наукових установ для аналізу колізій і проведення консультацій з народними депутатами України щодо врегулювання суперечностей законодавства.
 
Засідання Центру проводяться на щотижневій основі задля оперативного вирішення всіх питань, які виникають у процесі надання юридичної допомоги військовослужбовцям та членам їхніх родин.

Джерело

Юридичні новини України