Відкриття Київського відділення Львівського НДІСЕ – це нові можливості для адвокатів

17.09.2021

Відкриття Київського відділення Львівського НДІСЕ – це нові можливості для адвокатів

16 вересня 2021 р. столична правнича спільнота святкувала відкриття Київського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз. Вітання приймала Оксана Куманська-Нор – директор Львівського НДІСЕ, яка запевнила про готовність установи працювати на засадах відкритості, прозорості, фаховості, об’єктивності та оперативності.

Відділення працюватиме за адресою: вул. Симона Петлюри, 16.

В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь представники органів адвокатського самоврядування, Міністерства юстиції України, адвокати та арбітражні керуючі, судді, приватні виконавці, науковці.

«Основною проблемою тих, хто звертається за нашими послугами, є строки. Ми це розуміємо, і це для нас завдання номер один разом із якістю», — наголосила Оксана Кумановська-Нор.

Це розуміють і в адвокатурі. А саме тому голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко підписав з Оксаною Куманською-Нор Меморандум про співпрацю.

Зокрема, Київське відділення ЛНДІСЕ виконуватиме такі види експертиз:

– лінгвістичну експертизу усного мовлення;

– лінгвістичну експертизу писемного мовлення;

– дослідження почерку і підписів;

– психологічне дослідження (поліграф);

– дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій і відповідних документів;

– розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками;

– визначення оцінної вартості будівельних об’єктів та споруд;

– оцінку земельних ділянок;

– економічну експертизу.

Врешті-решт, відкриття Львівського НДІСЕ є абсолютно логічним кроком, оскільки місто Київ та Київська область перебувають на четвертому місці за запитами на експертні висновки Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз.

«Зміни у підходах роботи судово експертних інституцій – це вимога часу, яку потребували уже давно адвокатський і судовий корпус, правоохоронний сектор і кожний громадянин. Я вдячна в тому числі й голові Ради адвокатів Київської області Петру Бойку за готовність до співпраці із нашим інститутом у напрямку утвердження задекларованої готовності прозорої роботи Інституту, відкритості до обговорення проблемних питань на стадії до моменту звернення із замовленнями для проведення судових експертиз та повної об’єктивності, фаховості та оперативності на стадії їх проведення! Переконана, що найближчим часом задекларовані кроки співпраці знайдуть своє практичне втілення», – відмітила у себе на сторінці директор Львівського НДІСЕ.

Своєю чергою, Петро Бойко впевнений, що «відкриття філії Інституту у Києві – це гарна новина для адвокатів Києва і Київської області, адже з‘явилася додаткова опція можливостей для захисту прав та інтересів клієнтів».

Новини партнерів та ЗМІ