Blog

24.08.2023

Вітання з Днем Незалежності України!

Сердечно вітаємо з Днем Незалежності України!

Шановні адвокати! Вітаємо вас з найбільш визначним святом кожного громадянина – Днем незалежності. 

День за днем ми відбудовуємо свою власну державу, відроджуємо забуте роками відчуття господаря на власній землі, закладаємо підвалини майбутнього для наших дітей.

Вже багато років як 24 серпня з офіційної дати перетворюється в найбільше, головне свято України. Сьогодні всі ми сильніші, ніж учора. Те ж саме стосується й незалежності адвокатури як правового інституту. Нас не можна поневолити чи зламати. І разом – ми, дійсно, сила: чи то в судових баталіях, чи то на полі бою.

Сьогодні ми і досі змушені, як і багато попередніх поколінь українців, відстоювати нашу незалежність із зброєю в руках. Життя тисяч наших братів і сестер – та ціна, яку платить Україна, щоб відстояти свій суверенітет і своє право самостійно обирати своє майбутнє.

Наша незалежність – реалізована, а не формальна, – це успішна українська держава. Ми маємо захистити нашу землю і здійснити глибинні перетворення у нашій державі, які забезпечать сталий економічний поступ і інтеграцію в європейський та євроатлантичний інтелектуальний, економічний, правовий і політичний простір.

Сьогодні Велике свято Незалежності нас як народу, нації і країни. Щоб жити вільно, дихати вільно, жити як ми хочемо, сьогодні рясно проливається кров, найкращі сини і дочки віддають своє здоровʼя і життя! Тому так цінне наше свято, тому воно нам так дороге і любе!

Зі святом вас, дорогі колеги! Перемоги вам і бажаємо вам жити в щасливій багатій Україні!

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах.

Слава Україні!

Рада адвокатів Київської області

                                                                

      

Юридичні новини України