Вітання з Новим 2023 роком!

31.12.2022

Вітання з Новим 2023 роком!

Шановні адвокати!

Від імені Ради адвокатів Київської області прийміть щирі вітання з Різдвяно-новорічними святами, які для нас завжди були і будуть родинним оберегом, відліком нових починань і задумів, стартом для нових мрій і досягнення цілей.

Минулий рік видався чи не найскладнішим за всю історію незалежності. Руйнівні наслідки війни відчув на собі кожен громадянин України.

Проте ми НЕ ЗДАЛИСЯ! Показали неабияку стійкість і дали гідну відсіч агресору на полі бою. Ми пишаємося нашими воїнами, глибоко вдячні кожному, хто захищає нас, підтримуємо армію. Ми хочемо, щоб всі наші герої повернулися живими.

У цей непростий час проявляється й нова місія адвокатури – допомагати громадянам у відшкодуванні шкоди, завданої війною.

2022-й світ назавжди запам’ятає як рік незламних і хоробрих українців. Рік героїв Збройних сил України! І ми зробимо все, аби 2023-ій запам’ятали як рік Перемоги незалежної, вільної, незламної України.

Ми переможемо, бо з нами Бог і ЗСУ! Віримо в себе, підтримуймо ближніх, допомагаймо слабшим, творімо добро і працюємо задля майбутнього країни.

Мирного неба, сил і наснаги кожному.

Слава Україні!

Юридичні новини України