«Воєнний» Комітет РАКО продовжує планову роботу з мешканцями в Подільському районі м. Києва, які постраждали від збройної агресії

13.06.2022

«Воєнний» Комітет РАКО продовжує планову роботу з мешканцями в Подільському районі м. Києва, які постраждали від збройної агресії

10 червня 2022 року Комітет Ради адвокатів Київської області з питань взаємодії з військовою адміністрацією, правоохоронними органами та судовою системою для забезпечення захисту цивільного населення в умовах воєнного стану здійснив чергове виїзне засідання на місце руйнування будинків, що зазнали пошкоджень в результаті збройної агресії РФ під час бомбардування в Подільському районі м. Києва.

Під час виїзду була проведена зустріч з постраждалими особами – мешканцями будинків по вулиці Межовій та проспекту Свободи, 10.

Постраждалих мешканців було поінформовано про результати розгляду адвокатського запиту від 31 травня 2022 року до військової адміністрації м. Києва та отриманою інформацію від органу досудового розслідування щодо проведення допитів постраждалих осіб та стану щодо комплексної експертизи для встановлення причин і обсягів руйнувань.

Також, члени Комітету прийняли участь в спостереженні за роботою експертів, направлених відповідно до Розпорядження КМДА від 30 травня 2022 року № 538.

 

Юридичні новини України