За час війни Рада адвокатів Київської області виділила матеріальну допомогу для 28 адвокатів

01.07.2022

За час війни Рада адвокатів Київської області виділила матеріальну допомогу для 28 адвокатів

З початку російської війни проти України, Київська область відразу опинилась в центрі подій. Важкі бої в містах Ірпінь, Буча, Гостомель, Макарів, навколо селищ Броварського та Вишгородського районів призвели в тому числі й до численних жертв серед цивільного населення, знищення матеріальних ресурсів тощо. Багато адвокатів та їх родин залишились без житла та засобів для існування.

Внаслідок цього Рада адвокатів Київської області 20 березня 2022 року оголосила про можливість надання матеріальної допомоги адвокатам Київщини, які постраждали внаслідок війни.

Станом на 1 липня до РАКО звернулось 28 адвокатів, які отримали виплати в розмірі від 5000 грн до 20 000 грн.

Загалом було перераховано кошти на суму 460 тис грн.

Найчастіше підставами для звернення ставали повне або часткове руйнування житла (постраждали адвокати з Бородянки, Бучі, Ірпіня), втрата роботи, заощаджень та засобів для існування.

Зафіксовані також звернення від матері-одиначки з проханням виділення допомоги на дитину, а також від добровольця територіальної оборони, який просив вирішити питання надання допомоги в закупівлі амуніції та засобів індивідуального захисту для несення служби.

Крім того, нагадуємо, що Радою адвокатів Київської області приймались рішення про перерахування значних сум коштів (від 200 000 грн) на користь Збройних Сил України.

Юридичні новини України