“Захищена адвокатура – невід’ємна частина правової держави”. Висловлюємо подяку поліцейським Київщини

28.04.2021

“Захищена адвокатура – невід’ємна частина правової держави”. Висловлюємо подяку поліцейським Київщини

Залякували, принижували, погрожували вбивством, імітували криваву розправу – у такий дикунський спосіб група молодиків намагалась “схилити” адвоката Ради адвокатів Київської області Лушкіна П.Ю. до «співпраці». Причому страждали навіть сусіди адвоката, адже “тітушки” на замовлення певних осіб обливали кров’ю та підкидали нутрощі під двері оселі (на фото нижче – скріншот з камери спостереження). 

Про неадекватність поведінки “противної” сторони у справі, яку веде адвокат (а це “усього-навсього” справа про розлучення), свідчило хоча б і те “шоу” під дверима Ради адвокатів Київської області, про яке ми писали у новині  “Пишемо “совИсть” – гроші в умі…”.

«Ніхто ніколи не буде «розбиратись» з адвокатом на вимогу вулиці. Навпаки, у випадку неправомірних дій активістів, що закликають до розправ над адвокатами, або будуть в іншій спосіб порушувати права та гарантії діяльності  адвоката, будемо завжди жорстко реагувати саме на дії вуличних провокаторів», – так тоді прокоментував події голова органу адвокатського самоврядування Петро Бойко.

І власне не пройшло й декількох тижнів, як жорстка відповідь не забарилась.

Так, сьогодні Управління карного розшуку поліції Київської області та працівники Бучанського РУП, після проведеної слідчо-оперативної роботи, затримали групу осіб, які погрожували життю та ганьбили  ім’я захисника.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, полковник поліції Андрій Нєбитов

“Через два роки невдалих тяжб, друга сторона  процесу вдалась до «терору». Після проведення обшуків зловмисникам повідомлено про підозру. Подальшу їх долю вирішить суд. Робимо Київщину безпечнішою разом!”, – зазначив поліцейський, підкресливши, що “захищена адвокатура – це невід’ємна частина демократичної правової держави”.

Рада адвокатів Київської області висловлює подяку особисто пану Нєбитову та співробітникам поліції, які чітко та за законом зробили все від них залежне, аби захистити честь та життя адвоката.

Юридичні новини України