Запрацював інформаційний ресурс для свідків у кримінальних провадженнях

16.11.2021

Запрацював інформаційний ресурс для свідків у кримінальних провадженнях

Запрацював інформаційний ресурс для свідків у кримінальних провадженнях. Про це повідомляється на офіційному інтернет-сайті Галицького районного суду міста Львова.

Мета створення інформаційного ресурсу – інформування свідків у кримінальному провадженні про їх права та обов’язки як учасників розгляду кримінальної справи та зменшення психологічного навантаження на таких громадян.
 
Така ініціатива реалізується з огляду те, що тисячі свідків та потерпілих від злочинів кожного року дають свідчення в судах під час розгляду кримінальних справ. Багато хто з них робить це вперше в житті. Тому вони можуть не повністю розуміти, наскільки важлива їхня роль.
 
Для надання свідкам у кримінальному провадженні інформаційної підтримки та роз’яснень із важливих питань, прийнято рішення створити спеціальний інформаційний інтернет-ресурс. Вебсайт створювався за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (КМЄС).
 
Сайт висвітлює базові пояснення для осіб, що отримують статус свідка, а саме про:
  • інформацію про злочин;
  • те, як поводитися в суді;
  • те, що таке “захист свідків”;
  • поради свідкам;
  • те, як отримати компенсацію;
  • безоплатну правову допомогу для свідків.
 
Подивитись інформацію на сайті підтримки свідків у кримінальному провадженні можна за таким посиланням: https://prosvidok.info
 
Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2021 року Вища рада правосуддя вказала на особливості впровадження системи електронного судочинства (ЄСІТС).
 
 
 
 
 
Юридичні новини України