До уваги адвокатів Броварського району!

18.03.2024

До уваги адвокатів Броварського району!

Dear colleagues!

5 квітня 2024 року о 14.00 в місті Бровари відбудеться зустріч адвокатів регіону з Головою Ради адвокатів Київської області Петром Бойком та Головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області Володимиром Поліщуком.

В ході зустрічі голови РАКО та КДКА планують обговорити з колегами поточний план діяльності органів адвокатського самоврядування, дізнатись, вирішення яких проблем наразі турбує адвокатів регіону, узагальнити інформацію про порушення прав адвокатів з боку правоохоронних органів, поділитись останніми тенденціями в сфері дисциплінарної відповідальності адвокатів тощо.

Під час робочої зустрічі будуть обговорені пропозиції щодо покращення адвокатської діяльності та практичні питання реалізації повноважень органами адвокатського самоврядування, необхідності нормотворчої діяльності з питань удосконалення Регламентів та Положень органів адвокатського самоврядування, а також інших нормативних актів, задля приведення їх у відповідність з сучасними умовами роботи.

Зустріч відбудеться за адресою: конференц-зал готелю «Гранд спорт», місто Бровари, вул. Гагаріна, 28

Запрошуємо адвокатів до спілкування та обговорення актуальних питань, що є важливими для адвокатури Київщини в умовах сьогодення!

News of partners and mass media